Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szólna a lány (akivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólna a lány (akivel előszőr szexelnék), ha popsiba dugnám, hogy nehogy teherbe ejtsem? 19/f

Figyelt kérdés
Nekem nagyon nagyon sok az előváladékom és hamar megtelik a condom. Így gumival nem tudok szexelni. Amúgy szűz vagyok, de már masztiztam gumiba és onnan tudom, hogy ez nem járható út. Az meg szerintem ciki lenne ha arra kérném hogy szedjen fogamzás gátlót az első alkalom előtt.

2021. febr. 4. 10:17
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem várj még pár évet a szexualitással!
2021. febr. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 A kérdező kommentje:
Ezt lepontoztam. Valaki már 15 évesen túlesik rajta!
2021. febr. 4. 10:23
 3/58 anonim ***** válasza:
89%

Ez elég nagy hülyeség. Elő ne állj vele, én legalább is tuti elküldénelek a francba 😃

Ha tényleg ennyire gáz, akkor cserélj gumit félúton. De még nem hallottam olyanról, hogy erre szükség lett volna.

2021. febr. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
93%
Cserélj gumit szerintem is. Van akinél az anál eleve szóba se jöhet, ilyen indokkal pedig pláne nem. Szerintem cikibb ezt mondani, első alakalommal, minthogy bocsi de most felveszek egy másik gumit.
2021. febr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
98%

Ez tenyleg hulyeseg. Baratomnak is sok elovaladeka van, megsem cserelt gumit szex kozben.


Elozo valaszolohoz csatlakozom, en is elzavarnalak.

2021. febr. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 A kérdező kommentje:
Úgyérzem ez mindenképp ciki lesz. Vagy lehet kéne egy vödör az ágy mellé. Kiöntöm és visszahúzom. Már most vörös vagyok.
2021. febr. 4. 10:31
 7/58 anonim ***** válasza:
17%
Exemnek is rengeteg volt, szinte folyt belőle de sose szexeltünk gumival :D
2021. febr. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
71%
Lehet beszarna, vigyázz!
2021. febr. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
100%

Remélem csak vicceltél az előbb. Vissza ne húzz egy használt gumit 😅

Mondom, cseréld. Ha annyira akarod. Ne stresszelj rá ennyire.

2021. febr. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
100%

1: vannak olyan gumik ahol több hely van, keress utána

2: szűz vagy, szóval nem kell okoskodni, inkább csináld rendesen

2021. febr. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!