Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szólna a lány (akivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólna a lány (akivel előszőr szexelnék), ha popsiba dugnám, hogy nehogy teherbe ejtsem? 19/f

Figyelt kérdés
Nekem nagyon nagyon sok az előváladékom és hamar megtelik a condom. Így gumival nem tudok szexelni. Amúgy szűz vagyok, de már masztiztam gumiba és onnan tudom, hogy ez nem járható út. Az meg szerintem ciki lenne ha arra kérném hogy szedjen fogamzás gátlót az első alkalom előtt.

2021. febr. 4. 10:17
1 2 3 4 5 6
 11/58 A kérdező kommentje:
Az miért rossz ha visszahúzom? Így el fog menni vagy 3-4 gumi ha nem több. Tényleg baromi sok jön. Szinte folyton csurog. De nem büdös meg át látszó, de félek nehogy legyen benne sperma
2021. febr. 4. 10:37
 12/58 anonim ***** válasza:
95%

Nyugodtan pontozz le, demokratikus jogod van rá. De az, hogy rajtad kívül mindenki felpontozta a válaszomat, sejtetni engedi azt, hogy talán nem neked van igazad.

Az, hogy mások korábban túlesnek rajta, az tény. De az is tény, hogy mások általában ennél jóval érettebbek, függetlenül az éeltkoruktól.

Tudod, lehet, hogy neked rohadt jó ötletnek tűnik szétkapni a barátnőd hátsóját, de az azért remélem megvan, hogy ez kettőtök közül csak neked lesz kellemes élmény. A döntő többségnek ez a legkevésbé sem vonzó, és egy ilyen nyitás után komoly esély van rá, hogy páros lábbal rúg ki a csaj.

2021. febr. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
100%

Miközben visszahúzod simán összekened a gumit, tehát a külsejére kerülhet spermium, szóval mintha nem is védekeznél.

Amúgy ha valóban annyi előváladékod van, hogy neked vödör kell az ágy mellé, talán nem ártana orvoshoz menni vele.

2021. febr. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
100%

Valóban érdemes lenned várnod még a szexszel, mert fejben nem vagy elég érett.

A lányok többsége eleve elutasítja az anális szexet, főleg első alkalommal, főleg egy tapasztalatlan emberrel.

Az óvszer pont úgy van kitalálva, hogy az előváladékot is tartsa és ne kelljen egy aktuson belül többször cserélni. Jó a gumi, legfeljebb keresgélj még a különböző márkák és típusok között. A "gumiban nem tudok szexelni" a legnagyobb hülyeség, amit egy férfi mondhat.

20/L

2021. febr. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 A kérdező kommentje:
De ezért ne szexeljek 19 évesen? Ez vicc! Azért tettem fe a kérdést hogy segítsenek a megoldáson és nem azért hogy papnak menjek
2021. febr. 4. 10:41
 16/58 anonim ***** válasza:
100%
Kaptál megoldást, aktus közben cserélj gumit, bar én kétlem hogy olyan sok elő váladékod lenne, ha tényleg folyton csurog ahogy mondtad szerintem az nem normális lehet el kellene menj orvoshoz is
2021. febr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
100%
Sokan írták. Cserélj gumit. Milyen csodát vársz még ezen kívül? Vagy az análra utazol és itt vársz megerősítést, hogy milyen jó ötlet? Hát.... Egyáltalán nem az.
2021. febr. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 A kérdező kommentje:
Remek hogy mindenki kételkedik. Attól függetlenül a gumicsere aktuális lehet. Majd nagy kiszerelést veszek. Ez jó ötlet lehet! A se**ggbekú**rást elvetem mert lehet tényleg kimosom belőle a sza**rt!
2021. febr. 4. 10:49
 19/58 anonim ***** válasza:
97%
Kérdezed niért írták többen hogy nem való neked még a szex? Pontosan emiatt amit írsz.🤦‍♀️
2021. febr. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
100%
Kezdőként egyáltalán nem olyan egyszerű a szex, mint te azt gondolod.
2021. febr. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!