Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az problémát jelent, ha 1,5...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az problémát jelent, ha 1,5 év után a barátom libidója csökkent, és már nem csinálunk olyanokat szex közben, mint rég(bővebben lent) mert azóta “jobban szeret”?

Figyelt kérdés

Szóval, általában 7 napból kb 6-ot együtt töltünk.

Az elején nagyon szenvedélyes volt a kapcsolatunk, de mostanában azt vettem észre, hogy (intim, de) már nem szívesen élvez az arcomra vagy nem izgatja ha megeszem... régebben ettől beindult és ha volt időnk, kedvünk, volt még egy körünk. Most betudom ezt annak hogy telik az idő, megszokott stb. De azt mondta erre, hogy most már sokkal jobban szeret és tisztel, mint az elején ezért nem is szereti ezt, kellemetlen neki.

Én most teljesen kétségbe estem. Nem tudom mit tegyek, én nem érzem megalázónak. És zavar, hogy a szenvedélyesség is tűnik el.

Ezt mondtam neki is, erre mondta hogy szereti ha elcsábítják. Csókolgatom szeretgetem előtte. De mondtam neki, hogy elhiszem hogy szereti, de én is szeretem ezeket, és én is szeretem ha engem “elcsábítanak”.. :(


2021. febr. 8. 12:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy kicsit furán hangzik. 41/F.
2021. febr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én 23 ő 29 éves.
2021. febr. 8. 13:06
 3/12 A kérdező kommentje:
Én napi szinten vagy kétnaponta azért kívánom a szexet, ő annyira nem, csak az a heti 2 kb. Ahogy csökkent a szenvedélyesség, úgy a számok is és az élmény is. De ha már benne vagyunk akkor figyel arra hogy elmenjek én is.
2021. febr. 8. 13:09
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
1-es vagyok. Ennek a magyarázatnak olyan kamuszaga van. Ha nekem lenne ilyen párom összetenném a két kezem.
2021. febr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Ezt vele beszéld meg. Ez nem tabu téma!
2021. febr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Próbáltam, az ő válaszait is leírtam. Csak nem tudom mi lehet az oka, hogy erre haladunk. Tényleg a szerelem és a tisztelet??!
2021. febr. 8. 13:20
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy eloszlott a lila köd, megszűnt az újdonság varázsa.
2021. febr. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És most már várhatóan így marad?
2021. febr. 8. 13:58
 9/12 anonim ***** válasza:
Most MÉG nem probléma... probléma akkor lesz ha a szenvedély tartósan elkezd eltűnni egy kapcsolatból. Az hogy nem élvez az arcodra ezer oka lehet. Ha minden más klappol, ugyanolyan intenzíven, vágyszinttel kívánjátok egymást ÉS mindkettőtöket kielégíti "ami van" akkor nincs gond. Ha ez nem áll fent akkor viszont igen...
2021. febr. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ilyen vt velem is

amig nem szerelmesedtem bele ment a durvulas, utana nem

Egyutterzek vele

2021. febr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!