Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Manapság mennyire jön be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság mennyire jön be lányoknak/nőknek a szőrös felső test?

Figyelt kérdés

És itt most nem konkrétan csak a mellkasra gondolok, hanem a teljes felsőtestre.

Mindenhol azt lehet olvasni, hogy ne legyen szőrös, a csupasz kell mindenkinek. Akik nem tudnak ezzel mit tenni, mert alapból ilyen a genetikájuk, azokkal ilyenkor mi van?


2021. febr. 9. 22:12
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
83%

Max egy formás, nem túl elburjánzott rövid mellkasszőr + köldök alatti szőr, ami belefér nálam.

A teljes mellkas-, hasszőr nagyon nem jön be. De a legrosszabb, ha a háta szőrös.😬

Van ilyen nagyon szőrös ismerősöm, ő gyantáztatja magát.

2021. febr. 10. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
65%
Egyáltalán nem jön be.
2021. febr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
80%

A szőr teljesen rendben van egy férfi testén. Ne is legyen meztelen csiga, azt nem szeretem.🤮

DE azért a háta ne, az még nekem is sok.

2021. febr. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

A nagyon szőrös sajnos nem jön be, bár csak ez alapján nem ítélkeznék soha! (Biztosan kitalálhatnánk közösen valamit...)

De normális kereteken belül nagyon férfiasnak találom ha van pár rendezett szőrpamacs a férfiak felsőtestén. Pont úgy, mint a páromnak.

Finoman simogat, csiklandoz testközelből, óvatosan bele lehet túrni és látványnak sem utolsó!


N

2021. febr. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

A köldök felett húzódó csík a kedvencem!

#14

2021. febr. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
75%

Nekem sem vonzó a szőrös férfitest. Sajnálom, mert közöttük is vannak egyébként helyes pasik.


Mit lehet tenni? Vagy eltávolítani onnan ahol zavaró, vagy a “viselőjének” elfogadni, illetve olyan partnert keresni aki így is vonzónak találja.

2021. febr. 14. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a barátnőm imádja. Több lány is mondta már hogy nagyon izgató és férfias.
2021. febr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Én Bonnie Jogot imàdja anno nagy hajjal, meg szőrrel. Öreg vagyok. Màr lecarom ezt. Egy rendes ffi kéne. Nincs.
2021. febr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
75%

Nem kimondottan meghatározó nálam. Meg tudok kívánni egy csupasz felsőtesttel rendelkező férfit is, de szőröset is.

Mondjuk sajnos az a baj, hogy manapság tényleg ezek a langyos fiúcskák jutnak eszembe a csupaszról, valahogy ne haragudjatok 18-25 éves srácok, de rosszul vagyok némelyikőtök stílustól.

2021. febr. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
*stílusától
2021. febr. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!