Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Manapság mennyire jön be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság mennyire jön be lányoknak/nőknek a szőrös felső test?

Figyelt kérdés

És itt most nem konkrétan csak a mellkasra gondolok, hanem a teljes felsőtestre.

Mindenhol azt lehet olvasni, hogy ne legyen szőrös, a csupasz kell mindenkinek. Akik nem tudnak ezzel mit tenni, mert alapból ilyen a genetikájuk, azokkal ilyenkor mi van?


2021. febr. 9. 22:12
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
83%

Nem, nem kell csupasz felsőtestű pasi!

31 N

2021. márc. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejönnek a szoros férfiak 😍
2021. márc. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Legyen rajta szőr,attól kimondottan férfias. Csak a hátán ne legyen. 30n
2021. márc. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

[link]


Na ez pl tetszik, a karján lehet akár több szőrzet is. Engem nem zavar a szőr férfin. Nekem inkább tetszik.

2021. márc. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
A hátán ne de máshol lehet.
2021. márc. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Ha tetszik az arca, széles válla van, felőlem a hátán is lehet szőr, nem oszt, nem szoroz.
2021. ápr. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Nekem bejön az is ha a háta szőrös de sajnos okkal gyárt a veet férfiaknak is, lehet látni a youtube reklámot...

Egyre több nőnek jön be a szőrtelenség mindenhol.

2021. júl. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon.38N
2021. júl. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Nekem bejön, nagyon férfias tud lenni. Főleg, ha egy idősebb férfin látom. De azért ne legyen az az extra hosszú és dús szőrzet mindenhol, mert az nem tetszik.

De ha van a pocin, a mellkasán, végtagjain, az kit érdekel? Az még tetszik. Viszont, ha már a háta szőrös valakinek az annyira nem tetszik.

22

2021. júl. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Nekem a fülem,orrom is szőrős.Kiallnak a szőrszálak.

Most kezdett a talpamon is nőni.Lehet mert a hátamon levágtam ollóval,az most ott tud előjönni.

2021. júl. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!