Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányoknak, nőknek miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak, nőknek miért megalázó/elfogadhatatlan a barátság extrákkal kapcsolati forma?

Figyelt kérdés

Sosem értettem miért. Nagyon kevés csaj tudta felfogni, kis ideig miről szól ez.

Valaki útközben jött rá, hogy többet akarna... de a lényeg: ha hallanak erről azt mondják megalázó ez a kölcsönösen előnyös kapcsolat.



2019. jún. 17. 12:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
Engem ne használjon senki szexbábunak, amit kedvére kikap a szekrényből. Lelkem is van, azzal törődjön. Ez a punci ára :)
2019. jún. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
16%
Azért megalázó, mert akkor van egy másik nő aki "jobb" nála, és ha még ismerik is egymást elég nehezen viseli el a másik csaj irányába.
2019. jún. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%
Nekem volt ilyenem több pasival és mindig ők kezdték a hisztit, hogy mi lenne ha mostantól kapcsolati szintre emelnénk a dolgot mert belémszerettek. Nagyon idegesítő volt. Volt aki még meg is fenyegetett amikor megtudta, hogy egy másik pasival voltam. Nem éreztem ezt a formátumot egyébként megalázónak. Volt egy hosszabb kapcsolatom és amikor vége lett úgy éreztem kell egy kis idő egyedül de szexelni szerettem volna mégpedig nem az exemmel így jöttek ezek. Több ilyen többhónapos szextrás pajtim volt de mindegyiket le kellett építenem előbb vagy utóbb. 🤷‍♀️
2019. jún. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Kedves #2:

Nem logikus amit írsz. Miért lenne másik/második aki jobb nála?

2019. jún. 17. 12:54
 5/19 A kérdező kommentje:

Kedves #1:

Nem szexbábu vagy, mert beleegyeztél. A ,,kölcsönösen előnyös" melyik része nem világos.


Amúgy: köszönöm az eddigi válaszokat. :)

2019. jún. 17. 12:55
 6/19 anonim ***** válasza:

#5 de a szexkapcsolat lényege, hogy csak szexre használjátok egymást.


#3 jah ez tipikus, akibe te szeretsz bele, az beléd nem, aki belédszeret, abba meg te nem :D

2019. jún. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

#6:


De attól még nem megalázó. Én itt a kölcsönösségről beszélek.

Puncival irányítani csak a lúzereket lehet amúgy.

Szóval a puncinak nincs ára. Inkább ez a megalázó kijelentés, szerintem :)

2019. jún. 17. 13:30
 8/19 anonim ***** válasza:
52%

Azert elfogadhatatlan, mert ez egy ostobasag.

A baratsag baratsag.

A szerelem meg szerelem.

Baratok nem szexelnek. Most ezt hogy magyarazzam el jobban?


Egy ilyen "baratsag extrakkal" kapcsolatban az egyik fel konnyen ugy gondolhatja, hogy ez nem csak szexrol szol, hanem tobbrol. Mert az a normalis, hogy baratok nem fekszenek le egymassal csakugy. Tehat ilyen kapcsolati forma igazabol nincs is. Egy ket r i b b a n c csinalja csak, mert lelkuk nincs, vagy elittak, eldrogoztak az agyukat. De az olyanoktol sokat ne is varj az eletben. Azok a nok akik ilyet csinalnak/vallalnak, valojaban szexrobotok, akkor inkabb veszek egy szexbabat. :) Es az olyan lesz amilyet en akarok.. :)

A lenyeget ertsd meg, hogy bizonyos emberek fejeben letezik csak ilyen kapcsolat, es jelenleg tul sokba kerulne minden ilyen embert a zartosztalyra kuldeni. Majd eljon annak is az ideje...

Addig is azt javaslom probalj erzesekre alapozni egy kapcsolatot.

2019. jún. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
25%
em777: kicsit erős leribncozni idegeneket nem gondolod? Attól, hogy te ilyen korlátolt vagy és képtelen vagy szétválasztani dolgokat attól még nem kéne minősíteni olyan embereket akiknek ez sikerült. Nem érzem magam ringyónak és van lelkem is illetve nem iszom és nem drogozom attól, hogy volt ilyenben részem. Roppantul rosszindulatú vagy.
2019. jún. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nem javaslatokat kértem.


Nem tudom miért hiszel rosszindulatúnak.

Sejtem te rosszabb vagy. Én csak választ szeretnék a kérdésre.


A nőket megérteni nem lehet, de igyekezni igen :D

2019. jún. 17. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!