Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Imádom hallgatni a pasim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádom hallgatni a pasim szívdobogását amikor orgazmusa van. De őt nem érdekli az enyém. Mit csináljak hogy kedve legyen játszani a fonendoszkópommal?

Figyelt kérdés

2021. febr. 10. 16:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
76%
Én pasiként vagyok hasonló szituban! Párom bár engedi néha de őt ez nem hozza lázba. De ennél többet nem is várhatok el.
2021. febr. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
11/11 Akkor te is belenyugodtál?
2021. febr. 11. 14:09
 13/25 anonim ***** válasza:
79%
Kicsit igen de persze ettől nem tompul a vágy
2021. febr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
74%
Én sohasem nyugszom bele és nem adom fel a reményt, hogy megtalálom azt a partnert, akivel kölcsönös örömmel és szenvedéllyel foglalkozunk egymás szívével!
2021. febr. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
72%
Szia Kérdező! Megkaptad a történeteket?
2021. febr. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
15/15 igen, az elsővel találkoztam már itt valami kommentben. A második sokkal jobban tetszett.Te írtad? Van folytatás? Tenyleg kardiológus vagy? Erotikusregényeket írsz?
2021. febr. 11. 15:06
 17/25 anonim ***** válasza:
Én írtam és van folytatás, ha valaki számára érdekes. Örömmel osztanám meg a folytatást privátban.
2021. febr. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
75%
Ez a szívdobogásügy elég nehéz téma. Nagyon nehéz hozzá partnert találni, legritkább esetben fordul elő, hogy az ember állandó partnere fogékony erre, inkább közömbös vagy elutasító. Ha találsz hozzá (általában neten) partnert, titkos talákozások keretében jöhet össze a dolog, ami miatt rendszerint bűntuadatunk van, hiszen végső soron valamilyen értelemben megcsalásnak számít a dolog, plusz egy vadidegennel, hiába érdekli, izgatja őt is a szívtéma, nem olyan fesztelen jó érzés megosztani egy ilyen intim érdeklődést. Vagyis az ember magányossá válik ezzel a "fétissel", megpróbál tőle megszabadulni, eredménytelenül, megpróbálja felkelteni partnere érdeklődését, szintén eredménytelenül, megpróbál alternatív partner találni hozzá, szintén eredménytelenül. Nekem annyiban volt szerencsém, hogy egy hosszú ideig tartó párkapcsolatomban a másik fél is szívmániás volt, végül szétmentünk, természetesen egyéb okok miatt. De legelább van élményem arról, hogy milyen, amikor a másikat is éppen úgy lázba hozza a szívdobogás, mint engem.
2021. febr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
18/18 szerintem te a 6/18 as konmentelő vagy! Miért vagy ilyen negatív? Lehogy túl nagy az elvárásod. Ha ennyire magányos vagy lépj tovább egy új párkapcsolatban akit a “ neten” találsz. Vagy próbáld meg amit én, valahogy lépésről lépésre megizleltetni vele. Én nem azt várom, hogy máról holnapra kiugorjon a pasim szíve ha meglátja a fonendoszkópot, hanem hogy nyitott legyen a nekem fontos dolgokra. Ezért írtam ezt a kérdést de mindenki csak panaszkodik, senki nem áll elő semmi ötlettel. Vagy vessem ki rád vagy bármelyik pozitív kommentelőre a horgot? Ez lenne a megoldás?
2021. febr. 12. 10:27
 20/25 anonim ***** válasza:
Jó látni, hogy vannak szívauszkultáció és fonendoszkóp imádó hölgyek, én férfiként vagyok így, mint Te kérdező, nekem pozitív tapasztalataim vannak, amikor előkerült a fonim szex közben szinte minden nő nagyon izgatónak találta, hogy hallhatta az egyre hevesebb szívverésem, ami nehéz, hogy ezt hosszútávon mikor elmúlik az első varázsa izgassa ugyanúgy a partnert és ne csak egy egyszeri játék legyen belőle.
2021. febr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!