Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » EX-pasi lett már nagy farkúból?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EX-pasi lett már nagy farkúból?

Figyelt kérdés
10/14 cm-eseket mindig írtok jó volt a szex nem ez volt a gond... na de volt már olyan EX-pasi lett mondjuk egy 18/22 cm-es fickóból??? Tudom nem méritek, de egy hatalmas péniszt észre lehet venni ;)

2021. febr. 11. 17:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Mivel nem egy pénisz miatt vagyok valakivel, nyilván igen.
2021. febr. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Kettőn áll a vásár! Arra nem gondolsz, hogy a pasi dobja ki a nőt?
2021. febr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Ezt nem értem. Most az a kérdés, hogy szakítottam-e már nagy farkú pasival? Igen. De nem a méret volt az oka természetesen.
2021. febr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

Persze. Mégcsak nem is legjobb partnerem volt.

Amúgy még az a pasim (15 cm) is ex lett, akivel pedig életem legjobb menteit nyomtam. Ha kellett 200 km-t utaztam hozzá (vonattal) csakhogy egy délutánt vele tölthessek, annyira értett hozzám.


A jó szexet nekem eddig nem a nagy méret hozta. Lehet, hogy egy nagyobb látványosabb, de ennyi minden előny.

2021. febr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Lett de nem a farok mérete miatt szakítottunk.
2021. febr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Nem a farkától függ a kapcsolat milyensége, időtartama! Bár mennyire is nagy neki, ha nem jövünk ki egymással, akkor a szex csak ideig-óráig tart össze minket!
2021. febr. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt túl jó az ágyban. Nem tudta használni és hamar el is élvezett. Konkrétan emiatt szakítottunk. Nem mértem, de 18-19 cm biztos megvolt neki. Még odáig se jutottunk hogy elhagyjuk a gumit, pedig 4 hónapig próbáltuk fenntartani a kapcsolatot
2021. febr. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Hát ha a személyiségét is pont ugyanez jellemzi...
2021. febr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert gondolod akkor minden nagy farkú pasi kapcsolatban van mert senki sem szakít vele??

Egy nő nem azért van együtt egy férfival mert nagy a farka.

Gondolod ha valaki egy bántalmazo kapcsolatban van, verik, lelkileg zsaroljak, porig alázzak benne marad ebbe a kapcsolatba mert a pasinak nagy a farka? Gondolkozz már.

2021. febr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Lett, persze. Az előző válaszolókkal teljes mértékben egyet értek, nem a pénisz mérete fogja meghatározni, hogy milyen a kapcsolatunk. Viszont azt mellélesen megjegyzem, hogy az én volt barátomnak hatalmas és nagyon vastag volt, annyira, hogy szabályosan fájt is már nekem, így nagy megkönnyebbülés volt utána egy átlagos méretű pasival együtt lenni.
2021. febr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!