Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » EX-pasi lett már nagy farkúból?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EX-pasi lett már nagy farkúból?

Figyelt kérdés
10/14 cm-eseket mindig írtok jó volt a szex nem ez volt a gond... na de volt már olyan EX-pasi lett mondjuk egy 18/22 cm-es fickóból??? Tudom nem méritek, de egy hatalmas péniszt észre lehet venni ;)

2021. febr. 11. 17:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

szerinted soha egy no se szakit a pasival, ha nagy a farka, legyen az barmilyen taplo, gyoker, bunko, kihasznalo stb..? hol elsz te? volt extra nagyfarku pasim, kozosen szakitottunk, de azota tobbszor is megprobalta magat visszakonyorogni, viszont annyira taszit a szemelyisege mar es olyan bunko volt anno velem, h elutasitottam a kizekedeset. ezen kivul neki annyira nagy volt, h neha fajt es vereztem tole, ami rendszeres szexualis elet eseten nem olyan jo dolog.

senki nem csak a farokmerete miatt van vagy nincs egyutt a masikkal. ugyanugy, ahogy tokeletes alaku bombanokkel is szakitanak, ha ugy van.

2021. febr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze

Ez nem meret fuggvenye

2021. febr. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én tudok olyanról, ahol a pasinak nagy volt, de a csaj mégis otthagyta, mert mellette meg egy céltalan ember, 40 évesen otthon lakott, semmi megtakarítás, és még el se akart költözni.
2021. febr. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, 10 cm-es és 18 cm-es farkú pasiból is lehet könnyedén ex. A különbség csak az, hogy a 18 cm-esből nagyon ritkán lesz konkrétan a farka mérete miatt az, míg a 10 cm-esből annál gyakrabban. Még akkor is, ha szakításnál nyilván nem a farokméretre hivatkozol elsősorban. Kivéve esetleg akkor, ha kifejezetten bunkó akarsz lenni.
2021. febr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Hótmind1.

A feleségem exének nagy volt.

Elmondása szerint nem szexeltek mert homi szerinte.

Nem állt fel neki.

Nekem átlagos méretem van.

Magamtól kb minden este tudnék csapatni. Vagy napközben is de ugye meló meg minden...

Ha foglalkoznak a kispajtással akár napi 4-5 is belefér persze nem órás menetek.

A nők a úgyse centivel mérik.

2021. febr. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!