Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 25 éves, sportos alkatú,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 25 éves, sportos alkatú, nem csúnya, heteró nōnek miért nincs párja?

Figyelt kérdés
2021. febr. 12. 12:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
71%
10. Van benne igazság
2021. febr. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
87%

1. Nehéz a természete

2. Nagyon válogatós

3. Nem akar senkit

2021. febr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
61%

10, az általánosítást hagyjuk már. Konkrétan még kocsijuk sincs az ismeretségi köröm pasijainak, sem kigyúrt teste, és kapcaolatban vannak.


Ennyi erővel lehetne írni, hogy ti rá se hederítetetek az üresfejű, feszes cicin, pospsin túl mást felmutatni nem tudó csajokon kívül a többi nőre? Ugye ez is nagy általánosítás?

2021. febr. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
91%

#13

amit te írtál (bár odaírtad, hogy akinek nem inge...), az is full általánosítás.

úgy látom kritikát csak adni szeretsz, kapni már nem annyira 🤷

2021. febr. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
91%
Kismillió oka lehet. Vagy nem talál (és ezen belül is lehet ezer ok, vagy az ő igényei irreálisak vagy csak szimplán nem talál megfelelőt(, vagy nem is akar, vagy őt nem akarja senki mert pl olyan a személyisége.
2021. febr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
70%
mert büdös a popsi luka
2021. febr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
86%
mert fapin@
2021. febr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 mikeXxX ***** válasza:
Na de honnan tudod 0-24 ott vagy vele minden nap vagy mi? Tudod hány nőnek csak szex bari van te mégis honnan tudod akkor hogy nincs neki🤦‍♂️?
2021. febr. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
10: 8 vagyok. Idézném magam: "szerintem elég nagy probléma a többségnél, hogy nincs kivel normális kapcsolatot kialakítani". Ez igaz férfiakra és nőkre is. Amikor leirtam, erre nem gondoltam. Én olyan férfiakat fogtam ki, akik teljesen életképtelen emberek voltak, 0 jövőképpel, és elvárták hogy én legyek a tanárnéni és a vezető az útjukon. Nem kell kigyúrt test, sem BMW, sem milliós fizetés. De azért valamiféle férfias hozzáállás egy kapcsolathoz nem ártana. Természetes igazad van, sok ilyen nő van a világon aki erre hajt.
2021. febr. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

#19

jó, sorry, én sem akartam általánosítani, de úgy tűnt a hozzászólásodból, hogy kb az összes férfiról ezt gondolod. valójában ez nem igaz, mint ahogy a lányok egy része sem arra megy, hogy minél jobban kihasználja a pasit, de az ilyen lányok vagy még nagyon fiatalok (<18), vagy már foglaltak.

2021. febr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!