Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elvált, szingli anyukák! Hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált, szingli anyukák! Hogy csillapítjátok a szexuális éhségeteket? Alkalmi partnerek? Rendszeres légyottok?

Figyelt kérdés
2021. febr. 12. 12:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
40%

De komolyan....

El se tudom képzelni, hogy más kölykét neveljem. Azt meghagyom a papucsoknak, akik nem találnak más nőt és örülnek, hogy találtak valakit.

2021. febr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
En is probálkoztam egy 36-7 éves elvált 2 gyermekes anyukával. Nem nagyon hajlott pusztán a sexkapcsolatra. SOt, nagyon nagyon ovatos volt. A sexet se akarta, de valahogy a lelki kapcsolatbol meg a gyereket is féltette. Nem akart se dugni, de hazavinni se a gyerekekhez. Majdnem csak lelkitársnak támasznak akart volna. Nem lett belole semmi.
2021. febr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
26%
12 anált azért bevállalta?
2021. febr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem lett semmi, csaptam neki a szelet vagy másfél honapig, nem léptunk semerre. Se sex, de még csak sexuális utalás, sexuális viccet se ejtett soha ki. Nem még hogy anál :D hajaj :D
2021. febr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
89%
A 36-37 éves 2 gyerekes anyuka teljesen más történet, mint a 20 éves 2 gyerekes anyuka. Nyilván egyik se kell egy pasinak, de azért van némi külömbség
2021. febr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
43%

nekem meg olyan 'pasi' nem kellene, aki a különbség szót így írja le.

Annyira prolik ezek a hozzászólások, hogy tényleg csak sajnálni tudlak benneteket.:(

2021. febr. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
21%
14 én azért ráirok hátha mégis csak lesz 1 kis popó lefetyelés
2021. febr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
71%
Alkalmival, amíg a gyereket lepasszolják bölcsibe/oviba/napközibe/mamához. Felvállalni a kapcsolatot persze nem sokan merik.
2021. febr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
80%
Kedves #4-es!Nem,nem én lennék az önkéntes hiába ez olvasható ki az írásomból,sajnálom hogy kiábrándítalak,de ha jobban belenéztek a dolgokba valóban sajnálatos módon ezek az anyukák nagyon nagyon le vannak nézve,csak azért mert egyedül nevelik gyermekeiket és így tényleg nagyon nehéz társat találni főleg a mai világban!Teljesen mindegy miért is maradtak egyedül,ezt nagyon hosszasan lehetne vitatni,de tény ami tény azt sose felejtsétek el hogy gyereket minden hülye tud csinálni,mert elhiteti vele hogy jó lesz meg eggyütt felneveljük mert egy fiatal lányt megdugtál és nem védekeztél,aztán mikor kiderül hogy gyerek lesz lelép az apának nem nevezhető egyén!!!!!És így marad a gyerek meg a magányos élet mert nem kell senkinek így már!!!Lepontozhattok meg lehet vitatkozni s,de ez így van sajnos akárki akármit mond!!!!
2021. febr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!