Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőknél hogy működik ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél hogy működik ez a szingli élet? Hogy találják meg mindig a megfelelő partnert dugásra?

Figyelt kérdés

Leszögezem, most nem azokról beszélek, akik szinglik, és nem is szexelnek. Hanem sok olyan nő van, aki tudatosan szingli évekig, mert így akarja, de jó csaj, és igényli is a szexet. Ők hogy tudják ezt megoldani? Hiszen alapból mindig azt hallani, a nőknek érzelem is kell, meg nem tudnak akárkivel lefeküdni, stb.

Én férfiként is evekig szingli voltam, és próbáltam mindig csajokat találni dugásra több kevesebb sikerrel. De még férfiként sem volt ez az igazi, mert vagy lefekúdtünk, de nem találtuk a közös hangot, vagy nem volt olyan jo a csaj, vagy én nem tudtam teljesíteni... Szóval van olyan, aki tud teljes értékű szexuális életet élni, szingliként? Tartós szexkapcsolat nélkül. 24f



2020. dec. 27. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Én nem vagyok szingli. Egyedülálló vagyok. Egy szingli nő csak nyafog, és bőg, hogy miért nem szereti senki... na mindegy.

Nekem van egy régi barátom, akivel olykor összejövünk egy-egy éjszakára.

De (vírusmentes időkben) egyéjszakára, vagy hosszabb szexkapcsolatra olyan egyszerű pasit találni, mint kimondani azt, hogy nyalóka. Ha nem jó az illetővel, keresek másvalakit.

Ha nincs kedvem pasihoz, vannak ujjaim, és kreatív elmém, ki tudom elégíteni magam.

2020. dec. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Az első jól kifejtette, én is ezt tapasztaltam. 23l
2020. dec. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Exbarátommal járunk össze. Partnert találni tényleg könnyű lenne, de ha élvezni is akarom a szexet, nem sok értelme van alkalmizni.
2020. dec. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szóval az van, hogy egy jó csaj akkor és azzal szexel, amikor és akivel akar :D

3as Ha úgyis összejártok, miért nem vagytok együtt az exeddel?

2020. dec. 27. 17:05
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert lelkileg már nem illünk össze, teljesen más a világnézetünk, másfele tart az életünk.

Sajnos, mert vele volt a legjobb, de olyan már nem lesz. De a szex az kegyetlen jó, senki nem tudta megközelíteni.

2020. dec. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg könnyű szexre pasit találni, (mivel a legtöbbjüknek annyi elég, hogy lyuk legyen) de a legtöbbjüknél ügyesebb a saját kezem.

És azért az nem igaz, hogy bárkit meg lehet kapni. Valaki akad mindig, de nem a legjobbak.

2020. dec. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%
A nőknél könnyebb, mert ha tetszik neki, akkor egy menetre elfogadja a férfit, ha nem, akkor azt kamuzhatja, hogy épp foglalt, de van úgy is, hogy a minglit játssza, és közben 1-2-3-4-5 hapsija is van.
2020. dec. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7es

Igen, ez is közel állhat az igazsághoz. Meg talán az is, hogy akkor a legkönnyebb csak szexre meghódítani egy csajt, mikor éppen ki vannak valami miatt, vagy csak nagyon kívánják a szexet, és nincs kivel.

2020. dec. 27. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!