Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok amúgy nektek miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok amúgy nektek miért nem tök mindegy hogy a fiúk alsónemüben vagy bikiniben látnak meg titeket?

Figyelt kérdés
Ezt sohasem fogom megérteni

2021. febr. 14. 13:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

nekem nem mindegy

a tanga messze nem takar annyit mint a bikinim alsója

2021. febr. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Nekem mindegy.
2021. febr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
2021. febr. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Azért, mert egy fehérneműt úgy választ egy nő, hogy abban csak az látja akit be is enged a bugyiba. Bikinit meg úgy, hogy tudja, hogy abban mindenki fofja látni.

Hiába vannak olyan anomáliák, hogy csipkes bugyiból franciában látod (ergo többet takar), strandon meg brazil tangában.

A nőket nem kell megérteni, mert sokszor ők maguk sem értik saját magukat.

El kell fogadni őket és úgy szeretni ahogy vannak. :)

2021. febr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Mert az egyikben magamtól megyek emberek közé, a másikban max meglesnek. Nem igazán a ruha a baj, hanem hogy nem tisztelik az autonómiámat.
2021. febr. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Na igen, ez egy paradoxon. Ráadásul egy fehernemű jobban takar, mint egy fürdőruhának való bikini. Viszont érhető, hiszen feherneműben egy lányt normálisan csak intim helyzetben láthatsz. Míg a fürdőzés, strandolás elfogadott teljesen. Itt maga a helyzetről van szó.
2021. febr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen mindegy.
2021. febr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Nekem mindegy
2021. febr. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Osztom az 5-ös válaszoló véleményét. Nem mellesleg a fehérnemű nem feltétlen olyan szépre van tervezve mint a bikini, abból egy nőnek van nyúlott, kopott, vagy valami ami nem teljesen új, és azt nem szívesen mutogatja úgy, mint egy bikinit.
2021. febr. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is mindegy. Szántalanszor nyitottak már rám öltözőben pl, sose csináltam belőle nagy ügyet.
2021. febr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!