Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk ti hogy motiváljátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hogy motiváljátok magatokat hogy ne elégítsétek ki magatokat?

Figyelt kérdés
Én tegnap csináltam de már megint annyira kell most is mint egy lónak, de nem akarom állandóan kielégíteni magam

2021. febr. 14. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Határozd el magad, hogy nem.

Keress valami hobbit, foglald le magad

Én van, hogy 2-3-4 hétig sem csinálom és nem is hiányzik

F

2021. febr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Én is próbálkozok, de fáradtságtól, hangulattól függetlenül, egyszerűen képtelen vagyok megállni, naponta 2x-3x mindenképpen rárántok.
2021. febr. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Én is szeretném elhagyni vagy legalább csökkenteni de eddig nem sok sikerrel.
2021. febr. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Sehogy, miért vonnám meg magamtól a jót ha egyszer úgy esik jól??? Semmi bajod nem lesz tőle, akkor sem ha napi 5x kivered.
2021. febr. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
ha néhány napig megvonom magamtól a szexuális ingereket, elég nagyot zuhan a libidóm. de tegyük hozzá, saját jószántamból nemigen szoktam ilyet csinálni, mert örömtelen és öreges érzésem van tőle. nem azért van vágy az emberben, hogy elfojtsa.
2021. febr. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A rendszeres sport nagyon sokat segíthet, illetve az is, ha igyekszel csökkenteni a rád ható szexuális ingereket (filmek, stb.) A lényeg az, hogy másba fektesd a benned felgyülemlett energiát.


Az első nap elég nehéz lesz, utána már csökken a vágy. Ha elég sokáig kibírod, akkor a tested valamennyire el is szokik a dologtól.

2021. febr. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Foglald le magad a szokásostól jobban. Találkozz haverokkal, menj el edzeni. A küzdősport akár jó lehet ilyenre, levezeted a felesleges feszkót. Keress sparring partnert a mostani helyzetben, és edz vele privátban.
2021. febr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sehogy 🤷‍♂️
2021. febr. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!