Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » G pont ingerlése (nem az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

G pont ingerlése (nem az orgazmus) milyen érzés?

Figyelt kérdés
Sosem volt még orgazmusom, nem rég élek szexuális életet, nem tudom jó e amit érzek. Mikor a barátom az ujjával csinálja nekem, egyszerre nagyon jó, mikor megtalalja azt a pontot, viszont kellemetlen is valamennyire. Mintha kicsit fájna is, holott nagyon jó.. még nem jutottunk el az orgazmusig sajnos,mert félek ettől a fájdalomtól.. lányok, akik tapasztaltabbak ebben, segítenétek?
2021. febr. 16. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nagyon jó.
2021. febr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

Fájdalomnak nem kéne lennie. Előbb izgasson fel rendesen, jó hosszan és csak utana kezdjen neki, lehet akkor nem lenne kicsit se fájdalmas.

Nekem nagyon jó érzés szokott lenni, a vége fele meg a majdnembepisilek-érzés, ilyenkor ha teljesen elengedem magam akkor néha jön a spricc. Leírhatatlanul jó érzés.

2021. febr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

A kérdezőnek: Lehet túl erősen csinálja és nem mindig kapja el azt a pontot ahol jó, akkor fájhat. Ha nem vagy elég nedves használjatok síkosítót vagy bő nyálat, így elkerülhető a fájdalom mivel jobban csúszkálnak benne az ujjak.


2#: Tudtommal a spricc csak akkor keletkezik, ha a csiklót izgatjuk. A hüvelyi (g-pontos) elélvezés sokkal ritkább és csak folyást eredményez.


Egy nyalni imádó 38/F

2021. febr. 17. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!