Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi fér bele egy szexkapcsolatba?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fér bele egy szexkapcsolatba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kíváncsi lennék a véleményetekre. Nektek mi fér/férne bele egy szexkapcsolatba? Nyilván mindenkinek más az igény, ezért személyes véleményekre is kiváncsi vagyok.


Nekem kb egy éve kezdődött, hogy elkezdtünk összejárni egy sráccal. Volt közte szünet, de egyelőre még tart a dolog. Az elején csak szex volt, hét párszor, majd filmezni, kajálni hívott át. Én kérdeztem, nem túl sok ez? Azt mondta nem érez többet irántam, csak jó a szex, jó a társaságom és ennyi. De legutóbb pl szex után marasztalt. Azt tudni kell hogy sose aludtam ott nála normál esetben de (persze viccesen) lefogott, meg ölelgetett hogy maradjak. Végül ottmaradtam, de igazából furcsán éreztem magam, nem tudtam ezeket hova tenni. Múltkor meg áthívott és puszilgatott, meg szorosan megölelt a kanapén és ennyi, pl akkor szex sem volt végül, kérte simogassam meg ilyenek..


Egy másik eset ami történt, hogy épp a lakásán voltunk amikor instan nézegettem képeket és ott voltak képek egy srácról. Ő meg flegman kérdezte hogy most nekem komolyan ez tetszik? És oda mondta hogy “menj hozza ha ennyire tetszik”. Nem is tudtam ezt hova tenni, aztán pár perc múlva újra normálisan viselkedett.


Létezik, hogy tényleg nincsenek érzései csak jó, hogy van ott valaki neki? Mi a véleményetek erről? Én már kérdeztem őt de mindig mondja, hogy dehogy, ő nem érez semmit.


Köszi ha válaszoltok.:)



2021. febr. 18. 00:34
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem vannak érzései csak fél őket beismerni.

Nálam is így volt, szintén szexkapcsoatrol van szó.

L

2021. febr. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
67%
Sose értettem hogy tudnak a pasik beleszeretni egy r-bancba...
2021. febr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy ettől már rbanc lesz valaki.😊
2021. febr. 18. 13:09
 14/26 anonim ***** válasza:
68%
Na az ilyenektől mentsen meg minden NŐ-t a jóis...n, akik lerib...coznak egy nőt, mert kötetlenül akarja élvezni az életet. Sztem az ilyenek az igazi "kisajátitó-birtoklás" jellegű férfiak. "Ő az én nőm" és hasonlók :-)
2021. febr. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
43%
Mindenki rbanc aki kapcsolat nélkül szexel 🤷
2021. febr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
31%

15

Igen, te pedig a nagy Adonisz vagy, mert megdugod őket.

2021. febr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Hat azért ezzel nem értek egyet 🤣🤣 de gondolj amit szeretnél 15-ös 😋
2021. febr. 18. 20:13
 18/26 anonim ***** válasza:
31%
Hát én meg egyet értek a 15-össel. Komolyan mennyire selejtesnek kell lenni ahhoz, hogy ne kelj valakinek kapcsolatra csak pár menetre. Kibírhatatlan kis pcsa :D
2021. febr. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Tudod a kettő nem zárja ki egymást. Attól mert úgy döntöttem most ezt akarom csinálni, még lehetek alkalmas kapcsolatra. De degradálj csak ismeretlenül, mert az aztán sok IQra vall:D
2021. febr. 18. 23:50
 20/26 anonim ***** válasza:
50%

14-es: Az ilyen birtokló, erkölcsi megmondóemberkék általában impotensek, és ezekkel az ótvar szövegekkel akarják megtartani maguknak a NŐT!

Mivel én - az ő felfogásuk szerint - hatalmas r.banc vagyok, nekem - a tapasztalataim alapján - elhiheted, hogy nem járok messze az igazságtól!

2021. febr. 19. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!