Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi fér bele egy szexkapcsolatba?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fér bele egy szexkapcsolatba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kíváncsi lennék a véleményetekre. Nektek mi fér/férne bele egy szexkapcsolatba? Nyilván mindenkinek más az igény, ezért személyes véleményekre is kiváncsi vagyok.


Nekem kb egy éve kezdődött, hogy elkezdtünk összejárni egy sráccal. Volt közte szünet, de egyelőre még tart a dolog. Az elején csak szex volt, hét párszor, majd filmezni, kajálni hívott át. Én kérdeztem, nem túl sok ez? Azt mondta nem érez többet irántam, csak jó a szex, jó a társaságom és ennyi. De legutóbb pl szex után marasztalt. Azt tudni kell hogy sose aludtam ott nála normál esetben de (persze viccesen) lefogott, meg ölelgetett hogy maradjak. Végül ottmaradtam, de igazából furcsán éreztem magam, nem tudtam ezeket hova tenni. Múltkor meg áthívott és puszilgatott, meg szorosan megölelt a kanapén és ennyi, pl akkor szex sem volt végül, kérte simogassam meg ilyenek..


Egy másik eset ami történt, hogy épp a lakásán voltunk amikor instan nézegettem képeket és ott voltak képek egy srácról. Ő meg flegman kérdezte hogy most nekem komolyan ez tetszik? És oda mondta hogy “menj hozza ha ennyire tetszik”. Nem is tudtam ezt hova tenni, aztán pár perc múlva újra normálisan viselkedett.


Létezik, hogy tényleg nincsenek érzései csak jó, hogy van ott valaki neki? Mi a véleményetek erről? Én már kérdeztem őt de mindig mondja, hogy dehogy, ő nem érez semmit.


Köszi ha válaszoltok.:)



2021. febr. 18. 00:34
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
53%

Előttem szóló :

Teljesen igazad van én is ezt vallom.

2021. febr. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
43%

Nekem egy szexkapcsolatom volt eddig, és mi minimalizaltuk a beszélgetéseket. Megkérdeztük a masikat, hogy mikor er ra, hova megyunk es lefixaltuk az idopontot. Aztan a találkozok is mindig hetkoznap voltak munkaidőben, vagy munka utan. (Mindkettőnk ide-oda rohangált es nem egy irodában ültünk 8-4kozott) Egy találkozó altalaban 20-40 perc volt. Ha volt ido beszeltunk ket szot, ki hogy van, baratok, csalad megvan, ha tortent valami nagy dolog azt elujsagoltuk a masiknak, de ennyi. Amugy altalaban a szexről volt szo. Ma mit szeretnel, szenvedélyes lassu, vagy gyors menetet, milyen pozt, csak oral vagy mas is, hany menet legyen...

Mondjuk mi haverok voltunk elotte, igy megvolt a minimalis erzelmi kötődés meg a bizalom, es próbáltunk nem tovabb építeni ezt, hogy ne bonyolódjon a kapcsolat. Mindenki szexelhetett massal is. O volt meg 2 lannyal akkor rajtam kivul, nekem meg pont alakulgatott valami, de meg nem feküdtünk le.

A mienk ilyen volt. Ez alapjan nekem is sok lenne, amit a te partnered csinal, de mindenki másmilyen.

2021. febr. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Utolsó, akkor ti tényleg szigorúan be tudtátok tartani hogy ne menjen el más iranyba. Így belegondolva, lehet nekem ez így túl rideg “kapcsolat” lenne, én azért igénylem az időtöltést, csak ugye figyelni kell hogy ne legyen az se túl sok és túl intim. Mint ahogy nálunk alakul 🤣

2021. febr. 19. 11:47
 24/26 anonim ***** válasza:
82%

Én irtam a nagyon rideg kapcsolatot. Mi tenyleg szexelni akartunk csak egymassal. Semmi tobbet.

Nekem vannak barataim, családom tőlük kaptam az erzelmi támaszt. Most kapcsolatom. Neki ugyanez.

Nem lett volna ertelme belebonyolodni. Az agyban nagyon jok voltunk, de semmi tobb nem kellett a másiktól.

Le lehet pontozni, de szerintem ilyen egy klasszikus szexkapcsolat. Csak szex es semmi mas.

2021. febr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Persze, lényegében és hivatalosan ilyennek kellene lennie. Az már emberfüggő hogy bírja e valaki az ilyet vagy nem.
2021. febr. 19. 17:38
 26/26 manly ***** válasza:
Szerintem minden belefér ami mindkettőnek jó.
2021. febr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!