Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Roplabdaedzes utan a csapattar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roplabdaedzes utan a csapattarsaim mindig megneznekzuhanyzasnal es mondjak hogy "barcsak ilyen testem lenne mint neked" Nyilvan jol esik,de iszonyat kelletlem is szamomra mikor rajtam kivul 3-4 lannyal allok szembe full puceran es mindegyik stirol?

Figyelt kérdés

Hogy tudassam veluk hogy ez nekem kellemetlen? Nem vonzanak a lanyok, nem tudok rajuk ugy nezni mint egy pasira

Ok meg van hogy korbe allnak es valaki a puncimat tobbiek meg a popsimat nezik..



2021. febr. 18. 22:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Kamu, egyrészről mert én már fürödtem együtt röpis lányokkal és senkit nem érdekelt a másik teste, max annyira hogy megjegyzik kinek mi a szép a testen. Nem bámul senki senkit percekig. Kettő mi ez a címke: “popsi”

Egy lány ilyet sosem írna ki.

2021. febr. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A lányok márpedig megszokták nézni egymást, és dicsérik is egymást, nem mint a fiúk. De milyen tested van kérdező?
2021. febr. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szokásos kamu sztori.
2021. febr. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
50%

Ebben nincs semmi sexualis. Egyszerűen megneztem kíváncsiság öl és annyi. Megdicserlek az alakod. Elvegre nem azt mondták, hogy,, de kinyalnam a pinad csajszi,, hanem azt hogy de szép formájú a popsid, és milyen kevés a felesleg rajtad, bárcsak én is ilyen vékony lennék. Nem ugyan az :D

Az h kellemetlen kicsit neked a zuhany meztelenül meg emberi tulajdonság. Gyorsak lezuhizol, nem nézel senkire és gyorsan elkapod a törölközőt és annyi. Ha megdicserlek megkoszonod és megy tovább az élet. Ebben semmi szexualitas és leszbikussag nincs :)

2021. febr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
66%
Szokásos kanos farokveregtős fiú által kiírt fake kérdés
2021. febr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!