Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Popsi ujjazás technika?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Popsi ujjazás technika?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen szögből érdemes a popsit ujjazni hogy kellemes legyen? Tehát pl a hátán fekszik valaki és úgy elölről felnyúlni a popsiba vagy hason fekve/bepucsítva hátulról csinálni

Nyilván amiatt számít, hogy az ujj merrefele görbüljön odabent hogy kényelmesebb/élvezhetőbb legyen annak akinek csinálom. Mivel a hüvely viszonylag egyenes, ott ez nem kérdés, de a popsi más mert ott a végbélnél van egy görbület vagy hogy mondjam:D

Gondolom férfiak esetében elölről csinálni célszerűbb mert arrafele van a prosztata ha jól tudom. Nőknél meg mindegy vagy inkább hátulsól jobb hisz arrafele 'több a hely'?


2021. febr. 18. 23:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Ja és azért mert mind a két nemröl van szó már bi? Az asszon nem csinálhatja a férjének és vica versa?
2021. febr. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
#9 az miért biszex kategória ha megujjaz egy férfi? Vagy én ujjazok meg egy férfit? Ha nem tudsz értelmes választ írni, inkább ne írj semmit
2021. febr. 19. 00:45
 13/21 anonim ***** válasza:
75%

Így van, rendben van.

Hülyeség volt a reakcióm.

Csak úgy elsőre hallani, hogy kajak megújjaz egy csaj, elég undorító volt.

De☝️ aki szeretné, az csinálja...

Ebben totál igazad van.

2021. febr. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
73%

Jó akkor álljunk meg egy pillanatra...

Én úgy értelmeztem, hogy egy férfi ujjaz, meg férfit.

Az biszexuális dolog.

Nem gondoltam a normál hetero verzióra.

2021. febr. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ebben a témában, már több válasz érkezett, akit ugyan azon embernek hitték.

Én személy szerint nem szeretném, hogy bárki is meg ujjaza a seggem.

De mindenki azt csinál amit akar, és azzal akivel akarja.

2021. febr. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
52%

Az én csajom is próbált ott is ügyködni, nekem annyira nem tetszett, és le is áltt vele.

És ez nem homofób dolog, hanem olyan köcsögnek érezném magam, a csajom előtt feltérdelve. 😂😂

2021. febr. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

SENKI nem kérdezte azt, hogy ez kinek tetszene, ki nyitott ilyesmire vagy sem. Ehhez képest kb csak ilyen válaszok érkeztek hogy xy ezt nem próbálná ki. Köszi de ez senkit nem érdekelt.

Szuper h sikerült 0 értelmes választ kapnom a kérdésemre..

2021. febr. 19. 00:56
 18/21 anonim ***** válasza:
47%

Hallod haver!

Közöld a nemedet!

Nehéz segíteni, hogy nem tudjuk azt, hogy csak egy egyszerű köcsög vagy, vagy egy puncis fiú.

Köszi

2021. febr. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Én férfi létemre kiprobáltam. A záro izmom maszirozása nekem jobban bejött mintha mélyre mennék, viszont nekem nincsenek hosszu ujjaim, lehet ezért nem értem el azt a pontot. Hogy másnak hogy kell csinálni az passz.
2021. febr. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, ha erre még nem sikerült rájönni. Bár a kérdés szempontjából ennek semmi jelentősége nincs..
2021. febr. 19. 01:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!