Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan, aki szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki szereti mutogatni a baratnojet, feleseget?

Figyelt kérdés
Aki szereti, h felizgulnak idegen ferfiak a parjukra?
2021. febr. 21. 12:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Én mutattam
2021. febr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
A férjemnek ez a mániája. Izgatja hogy szeretőt tartok. Nèha felveszem ha dugok vele és lejátszom neki. Van hogy felhívom és beszélünk miközben dug a szeretőm.
2021. febr. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Utolsó, IMÁDLAK!!!✌😃
2021. febr. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Van
2021. febr. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%
Én szoktam mutogatni de csak elrettentő példának jó szegényke.
2021. febr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Persze. Tiniként villogtattam a rbanc csajomat. Nézzék csak a haverok azokat a dudákat és meséltem hogy mélytorkozik... Aztán felnőttem lett egy tökéletes feleségem és mindenkinek mutogatom hogy ő a világ legjobb felesége és jobb anyát nem is kívánhatnék a gyermekeimnek. :)
2021. febr. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
26%

Igen, szeretem ha kihívó ruhában van, és megnézik. Bőr miniszoknya, tűsarkú, kivágott felső stb. Őt izgatja ha ilyenkor a fenekét fogom meg úgy bánok vele mintha a tulajdonom lenne. Kicsit prosztó dolog de őt izgatja szóval..

Régebben felraktunk egy-két képet arc nélkül egy fórumra, izgalmas volt, de nemrég inkább kitöröltem mindent mert kicsit félő volt h még így is vki rájön h a mi hálószobánkban készültek a képek. Talán majd ha megint lehet menni szállodába ott csinálunk új képeket....

2021. febr. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Én szeretem, bár poliamór vagyok.
2021. febr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak diszkrèten.
2021. febr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én szívesen beszélgetnék ilyen pár bármelyik tagjával. Izgat a Bill szerep.
2021. febr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!