Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első szex erdőben, jó ötlet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szex erdőben, jó ötlet lenne ha régóta erre vágyok?🌲

Figyelt kérdés

Sziasztok.🙂

21 éves lány vagyok, ma meg ismertem egy férfit akivel megbeszéltünk egy közös kirándulást egy erdőben, mert mindketten érdeklődtünk a meztelen erdőjárás iránt és izgatónak találtuk.

Jövőhétre terveztük.

Meg is terveztük mikor és hol kb, meg később elterveztük, hogy lehetne több is mint csak sétálgatás az erdőben ha már ott vagyunk és meztelenek vagyunk.

Külsőleg is nagyon tetszik a férfi meg belsőleg is, főleg, hogy egy érdekelődési körünk van és szívesen csinálná az erdőben.

Én régóta erről álmodozok, hogy a természet lágy ölében, az erdő mélyében ahol madarak csiripolnak és csak zöld van mindenhol, ott történik meg nekem az első és olyan emberrel aki szintén szeretne erdőben.

Megígérte nagyon vigyázni fog rám, de ettől független hogyan készüljek fel, hogy ne legyen meglepetés? Szeretnék csak is a férfira meg a szexre koncentrálni és nem szeretnék amiatt parázni, hogy nehogy teherbe essek.

Első szexem lenne és szűz vagyok, de a természetben nem félnék egyáltalán szerintem, meg nagyon nyugtató lehetne.

A kullancsok, meg szúnyogok miatt felkészülünk, ezt nem kell hogy írjátok.

Először csak egy kellemes textilmentes sétával terveztük, így is jobban felfedezzük a természetet és már látjuk egymást teljesen.

Utána majd ahogy alakulnak a dolgok.

Nagyon felizgatott ez a dolog és egyben teljesülne egy régi álmom.

Viszont szeretnék 100% védekezést, hogy érhetném el ezt?

Esetleg tudnátok tippeket adni, hogy ne izguljak annyit mielőtt elindulnák erre a találkára? Meg hogy hogy engedjem el magam mikor megtörténne?

Amúgy a férfiban megbízom, képet is küldött magáról így tudom hogy néz ki, sokáig beszéltünk és élni szeretnék ezzel.

Sosem voltam még senkivel, nem volt szexben élményem, de most úgy érzem ez lesz az a nagy nap és ha nem élek vele akkor bánni fogom, hogy elszalasztottam egy ilyen alkalmat hogy erdőben megtörténjen amiről régóta álmodozok.



2021. febr. 22. 01:32
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
nemis, mert kikeri maganak, hogy nem 5 fok lesz, hanem 10!! igy mar sokkal hihetobb, nem?:D
2021. febr. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha ásóval érkezik a partner, akkor kezdj el gyanakodni 🤔
2021. febr. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan kamukérdés persze minek törölni kevesebb lesz a reklám felület...
2021. febr. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Nagy idióta vagy, ha ezt megteszed, de akkor meg is érdemled. 🙂
2021. febr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy nem toll kérdés, mint a többi meztelen erdős kérdés sem, ugye?! 😁

Legalább vártál volna pár hónapot ezzel a hülyeséggel.

2021. febr. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg szuper ötlet szűz lányként bemenni az erdőbe egy vadidegennel. Mindezt 10 fokban, eleve kimondottan szex céljából,vérpezsdítő ez a gondolat, kár hogy kevés ilyen szexuálisan nyitott, bevállalós lány van. Ugyan mi baj lehet? Ha a faszi jól néz ki akkor biztos nem fog leteperni, megerőszakolni, megölni, feldarabolni majd elásni az erdőben, ilyenhez még csak hasonló sem történt soha egy nővel sem. Az erdőben csak csiripolnak a madarak, zöld van mindenhol, ott ilyen dolgok nem történhetnek meg.Kár hogy nem előbb osztottad meg velünk naturista vágyaidat, mert én is szívesen megba$znék egy 21L-t a természet lágy ölén, például egy bokor tövében a patakparton. Egyébként Ted vagyok. Ted Bundy.
2021. febr. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Szarabb ötleted nem is lehetne a kivitelezésre, minden szempont/körülmény pipa ebben a tekintetben.
2021. febr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!