Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » El laposodott a szexualitásba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(:Puszedli :) kérdése:

El laposodott a szexualitásba hogyan vigyük vissza a vágyat hogy ne legyen unalmas?

Figyelt kérdés
A szexpartneremmel elaposodott a szex, mindig próbáltunk valami újjat belecsempészni. De már kifogytunk az ötletekből. És egy kicsit lapos lett a dolog. 1,5 éve járunk össze semmi mással nincs probléma mert mind a kettőnk a tenyerén hordozza a másikat meg a szexualitásban is megadjuk a másiknak ami kell. Csak ráuntunk a másikra de abba hagyni se akarjuk . Mondtam neki h lehet az a baj h nincsenek benne érzelmek mert ez csak egy szexkapcsolat. Szerinte meg az a baj hogy kimaxoltuk a szexet és nem tudunk újjat mutatni a másiknak. Szerintetek? Mit lehetne vele csinálni h ne legyen lapos. ? Mi a baj?

2021. febr. 22. 15:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Hány évesek vagytok?
2021. febr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
23L 34F
2021. febr. 22. 15:36
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodtatok párcserében, többesben, vagy swingerben?
2021. febr. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Fel kell dobni játékszerekkel,kiegészítőkkel,vannak ilyesfajta panziók,BDSM irányába is lehet próbálkozni, esetleg belevonni mást,másokat,de ha az nem megy elmehettek mondjuk egy swingerklubba,ahol csak a hangulat is izgalmas ,vannak zárt szobák,de esetleg nézhettek másokat,titeket néznek....
2021. febr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem szarjatok egymásra, majd kenjétek szét egymás testén.
2021. febr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A szwinger klubbok meg a többes nem érdekel. BDSM et nem szereti csak nagyon finoman. Az olajos masszázsokon és a habfürdőktől kezdve minden volt. Szexi fehérneműk.
2021. febr. 22. 16:07
 7/13 A kérdező kommentje:
A játékszereket nem szeretjük annyira csak vibrit használunk max
2021. febr. 22. 16:08
 8/13 A kérdező kommentje:
Az 5 ös nagyon primitiv és undorító. Csak a normális válaszok érdekelnek
2021. febr. 22. 16:09
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazából neked érzelmek kellenek, a fickónak pedig egy új nő... Én is, mint az előző hsz a swingert, vagy a párcserét ajánlanám, de te elutasítod. Tarts szünetet, próbálj ki valaki mást!
2021. febr. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt sejtem amit a #9


Mi férfiak ösztönösen mindig újabb és újabb nőre izgulunk jobban. Ez tudományos tény.

2021. febr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!