Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen problémákat miként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen problémákat miként lehetne kezelni vagy valami? F24

Figyelt kérdés
Nehéz lesz megfogalmaznom de megpróbálom.Azt már most elmondom így az elején,hogy 24 éves létemre sose volt még barátnőm és még se ölelést se puszit semmi ilyet nem éltem még át lánnyal.Na most van néhány problémám a sok elutasitás és rossz miatt amit a lányok okoztak na meg persze a fiúk amiket mondtak.Egy van amire máig emlékszek és nem is fogom elfelejteni amikor ezt mondták nekem:Menj már innen mert elijeszted a lányokat.Ezt vaalhogy megjegyeztem.Tavaly nyaraláson kezdtem felfigyelni a gondjaimra amikor is egy part menti étteremben ültünk és nem mertem egyszerűen ránézni egy fürdőruhás lányra sem.Valahogy úgy éreztem nekem nem szabad.Mielőtt folytatnám leírom,hogy NEM vagyok vallásos meg semmi.A fürdőruhás után jött a többi.Alkalmatlannak érzem magam a szexre,nem tudnék sose boldoggá tenni egy lányt stb.Egyszer volt olyan eset is,hogy konkrétan 1 ujjal nyúltam hozzá és lenyelt keresztbe.Azóta már hozzá se merek érni lányokhoz bár nem mintha amúgy is hozzájuk tudnék érni.A másik ilyen dolog,hogy ugye alapból mint minden jóra való fiú lesi az utcán a lányok/nők testét,mellét,seggét stb.Na én ezeket se csinálom.Valamiért rossznak érzem főleg amikor egy kicsit elképzelem,hogy éppen vele szexelek de azt a gondolatot meg rögtön megpróbálom elhesegetni.

2021. febr. 20. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Menj el pszichológushoz. Ez komolyabb dolog, minthogy itt idegenek tudnának neked segíteni. Csak akkor lehet bármilyen kapcsolatod lányokkal, ha rendbehozod a saját önbizalmad, önértékelésed. Úgyhogy ezen kellene dolgoznod elsősorban. A külsőddel kapcsolatban meg biztos lehet rajta javítani. Egy előnyös frizura vagy igényes ruha sokat dob az emberen. Plusz az edzés! Egyrészt jobb kondiban leszel, az egészséged miatt is fontos és ha izmosabb vagy az persze vonzóbb a lányoknak is. Lehet tenni sok mindent csak kitartás kell hozzá és sok munka:)

24N

2021. febr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hűha, vannak gondok rendesen! Nem tudom milyen családi vagy közeli kapcsolataid vannak, hogy semmiféle megerősítést , biztatást nem kaptál tőlük, és hogy milyen lehetsz, ha pár idegen beszólása hazavágta az önbizalmadat. Keress fel egy szakembert mert ez nagyon erős probléma, gyakorlatilag nincs életed. Hogy miért? Mert nem volt erőd és önbizalmad felállni amikor azok akik bántottak a padlóra küldtek.

Nincs apád, bátyád, barátod aki bevezetett volna az ismerkedés dolgaiba? Sokan találkozunk nagyképű nőkkel az életünk során, de egy beszólás a részükről nem szabadna hogy elvegye a kezdeményezőkészséged.

2021. febr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Apám,anyám úgymond nincs mivel anyám itthagyott minket egy hapsiért,apa meg talált egy nőt aki meg neki fontos,barátom csak egyetlen 1 van de ő éli és tervezi most az életét elég rendesen így inkább nem zavarom ilyenekkel.Rajta kivül egy barátom vagy haverom sincs.
2021. febr. 20. 20:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Annyit még, a közösségi felületeken mennyire vagy aktív? Facen szoktál írogatni csajokkal? Külsőd mennyire van rendben szerinted? Az 1-es jó tippet adott a sportolással kapcsolatban, az helyre tudja rakni az embert rendesen. A suli is remek opció volt az ismerkedéshez, de mint minden fiatal, lefogadom hogy te is a suli menő csajaira ácsingózott. Na itt a baj... Olyan lányt kellett volna keresned, aki nyugis, és nincs tele felületes dolgokkal.
2021. febr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Facebookon mindennap fent vagyok de egy ideje már csak bekapcsolom aztán nem csinálok rajta semmit csak nézelődök.Lányokra nem is merem már ráírni mert előre félek,hogy hasonló lesz mint a legutóbbiaknál.A külsőmmel mindenkinek az arcommal van a baja de amúgy meg magas,vékony fiú vagyok.Nem mentem rá az iskola menő lányaira főleg,hogy még akkor se érdekelt engem ez a pár keresés.Én nagyon későn érő vagyok.Mire a többiek megtanulnak vagy megértenek valamit 1 hónap alatt ahhoz nekem 3-4 hónap kell.Túlságosan későn ér el minden a fejemben.Volt már olyan esetem ahol a lánynak bejöttem vagyis 2 ilyen eset volt csak mindkettőbe hírtelen talált magának párt.Az egyikbe konkrétan a barátnői hozták össze valakivel míg a másik egy játékba ismerkedett meg a párjával.
2021. febr. 20. 20:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy te már elkönyvelted magadban hogy ennyi volt. Lerobban az autód az élet parkolójában... most azt mondanám hogy blfasz vagy, de szerintem ezt tudod magad is. Ha eldöntötted magadban hogy mégis részt vennél ebben a társkeresős játékban, nézz szembe a hibáiddal, és változtass azon amin tudsz. Légy pozitív, szard le a negatív véleményeket. Ami szar dolog eddig történt veled, azt használd fel egyfajta hajtőerőnek a változáshoz. Akard a dolgokat, akarj egy lányt akivel nem csak dugni lehet, hanem partnerré válhat a mindennapokban. Bocs ha hosszú volt, nem írok választ ide már. Felesleges, ha csak sajnáltatni tudod magad, és nem törekszel a változásra. Csá!
2021. febr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp, feltétlen keress meg pszichológust.
2021. febr. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A 6-osnak igaza van. Tudom, hogy szarul érzed magad, de fel kell állnod. Nem kell rögtön meghódítani az összes csajt az utcán, elég ha lemész hetente párszor kondizni, vagy edzel valamit. Apránként próbálj fókuszálni egy-egy hibádra, ne akard az összeset egyszerre orvosolni.

Először mondjuk nézz 5 másodpercig egy lányra. Ha ez ment mondjuk egy nap, kövi nap több ideig. Valakinek ez furcsának tűnhet, de talán én bele tudom képzelni magam a helyedbe. Én is így kezdtem, szemkontaktusnál először csak párszor néztem bele az emberek szemébe. Aztán egyre többször, mostanra már sokat haladtam.

Sok sikert és kitartást kívánok!

20/F

2021. febr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!