Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez beteges gondolkodás egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez beteges gondolkodás egy férfi részéről?

Figyelt kérdés
Néha meglátok egy két nőt, aki tetszik és legszívesebben azt mondanám neki, hogy üljön rá a fejemre. Egyszerűen hogyha tetszik a feneke, akkor megjön ez a gondolat.

2021. febr. 22. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Dehogy beteges, férfi vagy.

Teljesen normális.

De azért ne nagyon mondogasd senkinek!😀

F

2021. febr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek vannak fantáziái, vágyai stb. Nem beteges.
2021. febr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem mondod egy random nőnek az utcán addig nincs gond vele
2021. febr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Ilyeneket én is elképzelek pl hogy szophat milyen lehet amikor élvez stb stb am nem beteges szerintem
2021. febr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Kicsit furi, de még a normális határán belül van, vannak ennél hidd el sokkal durvábbak is. Mondjuk a normális határán belül akkor mozogsz, ha nem kezded el zaklatni a nőket 😀 Ha meg már a csajod és ott vagytok az ágyban akkor nyugodtan mondhatod baby ülj már az arcomra mert úgy akarok nyalni.
2021. febr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem beteges, én azt várom, hogy elém térdeljenek, és lekapjanak.
2021. febr. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!