Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szünettartás/tehetetlenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joker0012 kérdése:

Szünettartás/tehetetlenség barátnőm részéről. Mit lehetne tenni, mit gondoltok? Ha kérdeztek írok még dolgokat!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy több mint 2 éves párkapcsolatban vagyok jelenleg, egy olyan lánnyal aki közvetlen szomszédom, egy suliba járunk (ő 18, ÉN 19 éves). Most ahogy megbántottam egy kicsit (tényleg nem nagyon, meg hülyeségnek szántam ami neki nem úgy jött le), magába fordult nem beszéltünk hétvégén. Kedden mondta, hogy vége aztán az exe is elkezdett beszélni vele, de mielőtt ténylegesen szakítottunk volna, mondta, hogy még nem meg megbeszéltünk pár dolgot. Aztán még aznap el mentük sétálni, eleinte se puszi se kézfogás se semmi, haza felé már átkarolt (kedd). Szerdán mondta, hogy oké oké... próbálljuk meg. Tegnap átmentem hozzá (csütörtök) és ott sírt nagyon, nem tudja mit akar, idő kell neki az állítása szerint. Írtam neki egy lvelet amiben megírtam, hogy akár az életemet is odaadnám érte.Mikor jöttem haza a kapuban elkezdtünk csókolózni, ma meg azt mondta, hogy most sokat kell gondolkodnia, neki ez így perpilll nem megy... hadjak neki időt.... Szerintetek mi lesz ebből? Ráírt az exe akivel 3 éve 5 hónapot volt együtt....

2017. márc. 3. 16:37
1 2
 1/16 anonim válasza:
29%

Szerintem nem csak beszélt az exével....

Szerintem meg is feküdt neki. És most vakarja a fejét hogy téged válasszon vagy őt.

2017. márc. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem, nem feküdt meg az exével ezt fixre és biztosra tudom :D ez az egész amit le írtam egy 4 nap alatt játszódott le, biztos nem feküdt le vele, ebben szinte biztos vagyok
2017. márc. 3. 16:56
 3/16 anonim ***** válasza:
Nézd meg az előző válaszoló százalékát, csak rosszindualtoskodni akar...mi volt a vita oka?
2017. márc. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

Ácsi.. Nem rosszindulatából írtam. Csak sok ilyet láttam...

Valami nagyon nem stimmel ott ha egy poénon verte be a a kiscsaj a durcit.. Több van ott mögötte.. Ez fix. Lehet hogy még a kérdező sem tudja az okát.

Bocs csak a véleményemet írtam.

Nem gonoszkodni akartam

2017. márc. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Pénteken mondtam neki pár rossz szót, pl nagy az arcod, meg tuti megjött (pár ember előtt mondtam) És most elő jött neki pár ilyen sértés 2 év alatt, amikről mondta ma, hogy tudja, hogy nem gondoltam komolyan, meg csak hülyeségnek szántam.... 3 órája voltam nála,sírt, hogy gondolkodnia kell... de bementünk a házba ezt ott beszéltük meg és megint elcsattant 1-2 csók, aztán láttam, hogy sír mondom kísérj ki... hagylak gondolkodni... aztán a kapuban megint nyelves csókok, meg nehezen engedtük el egymás kezét
2017. márc. 3. 17:13
 6/16 A kérdező kommentje:
Több évi dolgok jöttek elő, de mindig türelmes volt, ezt úgy nézd, hogy 2 év alatt ez az első ilyen dolog,,,
2017. márc. 3. 17:14
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát, lehet hogy minden összejött, az ex max egy lökés lehet, de van az úgy h már érzed h nem az igazi a kapcsolatotok.
2017. márc. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Tudod egy nő mindig megbocsájt, de soha nem felejt. Ezt soha ne feled. Ha igazán annyira szeretitek egymást ahogy írtad akkor fogadni mernék hogy fel tud idézni minden bántó és szép szót amit neki mondtál a 2 év alatt..

Úgyhogy tedd össze a 2 pici mancsod és imádkozz hogy sokkal több szebb dolgot mondtál neki mint sértőt.

Szerintem várj holnapig és lepd meg valamivel.de csak tipp.

2017. márc. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Remélem az idő megold mindent, azaz hamar észhez tér...
2017. márc. 3. 17:19
 10/16 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz, én is nő vagyok, és képes vagyok megbocsájtani úgy,hogy azt eszembe sem jut felhánytorgatni.Szóval lehet ritka példány vagyok, de van kivétel.


Nem hiszem, hogy az ex bizonytalanította el, ott nála már valami biztos más is volt. Az ex meg rátett egy lapáttal. Hogy mi lesz?Lehet kibékültök, de aztán szerintem vége lesz egy idő után. Aztán fene se tudja, ezek a tinilányok tök kiszámíthatatlanok. Egyik nap így gondolják, aztán máshogy. Sok inger, sok pasi, túl sok gondolat.

2017. márc. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!