Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a normális gondolkodásmód...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a normális gondolkodásmód a barátom részéről, vagy ez bizonyítja hogy nem szeret?

Figyelt kérdés
Azért nem találkozik velem szívesen, mert halálra unja magát velem, amiért most a hidegben csak plázákban szoktunk ülni és dumálni, izgalmasabb programokra viszon egy forintja sincs, nálam nem szeret lenni mert nem szereti a szüleimet mert idegenek mert nem találkoztak még sokat, magukhoz is csak néha hív át de onnan is hamar elküld.
2017. jan. 7. 16:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a francba,az ilyen téged nem szeret.
2017. jan. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok? Ez nagyon nem felnőtt kapcsolat, nem értem, hogy került ebbe a kategóriába...


Teljesen érthető, hogy unalmasnak tartja a plázákban üldögélést, ez nem randiprogram, nem élmény, nem ad nektek semmit. Viszont az nem okés, hogy átmenni nem szeret, áthívni nem szokott. Az érthető, ha nincs pénze drága programokra, viszont az lenne a normális, hogy mindketten igyekeztek olcsó vagy ingyenes programokat kitalálni, keresni. Az nem párkapcsolat, hogy néha beültök plázákba melegedni.

2017. jan. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gaz. Se nem tisztel, se nem szeret.
2017. jan. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát, ha én szeretek valakit, azzal megpróbálok minél több időt együtt tölteni.

Szerintem nem szeret, inkább keress mást, aki nem egy gyökér

2017. jan. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Érdekes lett volna 21 évesen a tini kategóriába írnom. Persze nem a kor teszi a gondolkodásmódot...

Én elmennék moziba étterembe bowlingozni akármit, ki is fizetném, de neki 1000 forintja sincs általában (otthon lakik suliba jár) és nem engedi hogy kifizessem. 5 perc séta után melegért könyörgök ebben az időben, így marad a pláza.

2017. jan. 7. 16:07
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

és ha tanul? nincs diákmunka a világon?

orvosira járok, és heti egy napot még én is tudok dolgozni, szóval nekem ne mondja senki, hogy nem lehet. ez egy fiútól nagyon gáz.

2017. jan. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez így meglehetősen életképtelen dolog.
2017. jan. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

de amúgy nem értem, mikor randiztatok, nem votl ez probléma? meg egyáltalán, neki nincsenek igényei, nincs élete? hogy barátaival sörözzön, beüljön egy filmre, egyen egyet étteremben?

nekem ez nagyon antipatikus, ha valaki ennyire szrik bele. ha meg anyuciéktól kér pénzt még arra is, hogy feltöltse a telefonját vagy egyen egy fagyit, az duplán szánalmas.

szóval igazán fel lehet emelni a fenekét és elmenni dolgozni heti pár napot, nem fog tőle leesni a gyűrű az ujjáról...

2017. jan. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
5%

Minden kapcsolatban van járulékos veszteség,ez nálatok a közösen eltöltött időt takarja.

Foglald el magad,csajos programok is léteznek.

2017. jan. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

utolsó ez mekkora hülyeség, már ne is haragudj? ha nincs közösen eltöltött idő, minek vannak egyáltalán együtt?...


akkor nem kell barát, ha nem akar velem időt tölteni.

2017. jan. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!