Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatba nektek mi fér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatba nektek mi fér bele?

Figyelt kérdés
Közös programok, egymásnál alvás, bújás, ezek nektek beleférnek? Ha igen, nálatok ki kezdeményezte az esetleges ,,randikat"? Aki szülőkkel/lakótárssal lakik, elmondjátok nekik az igazat, vagy mit mondtok, mi van köztetek, ha rákérdeznek?

#szex #titkolózás #laza viszony
2021. febr. 25. 21:21
 1/10 Lazy Lover ***** válasza:
64%
Minden de amit felsoroltál az már nem sex kapcsi
2021. febr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez már kapcsolat, vagy esetleg barátság extrákkal 🤷‍♂️
2021. febr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kapcsolatnak hívják, szexxel megfűszerezve...
2021. febr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

nekem belefért.

sokat kezdeményeztem.

mindig az egyedül élő lánynál voltunk, s ott aludtam.


44/F

2021. febr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ez mind több mint egy sima szexkapcsolat. Ott csak szex van, más nincs.

Nekem egyszer volt egy barátság extrákkal kapcsolatom, annak ki is lett mondva, tisztáztuk az elején, nekünk abba belefértek a programok, meg egy kis bújás és szex is.

2021. febr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szex. Nagy ritkán esetleg egy vacsora.

Szex után haverkodás esetleg, de együttalvás nincs.

25/N

2021. febr. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ottalvás, csakis a szex miatt. Éjszaka, reggel még egy menet. Reggel szigorúan mindenki megy a dolgàra.
2021. febr. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
Ahogy fent is mondják ez már inkább egyfajta szeretői, vagy barátság extrákkal kapcsolat (főleg ha a szülőknek is bemutatod). Ugyanakkor nem mindegy minek hívják? Egyébként meg pont annyi és nem több, de legalább annyi "fér bele" amit a felek megbeszélnek! Ez érzésre megy, nem definícióra!
2021. febr. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A szüleimmel élek, szóval elkerülhetetlen volt, hogy megismerjék egymást. Ami meglepett, hogy kölcsönösen nagyon szimpik egymásnak :D De amúgy heti 2-3 alkalommal találkozunk, de ezen kívül nem szoktunk beszélni se chaten, se telefonon. Szóval nem hiszem, hogy ez kapcsolat kategória. Egy hónapja tart egyébként még csak.
2021. febr. 26. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!