Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak! Mit tartok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Mit tartok vonzónak egy nőben szexualitás terén?

Figyelt kérdés

Kicsit önbizalom hiányos vagyok, pedig a környezetem szerint nem lenne rá okom. Mégsem érzem magam igazán szexinek. Nem tudom, hogy min kéne változtassak, hogy ez máshogyan legyen. Orrommal például nem vagyok megelégedve, úgyhogy azt majd megműttetem. Ezt leszámítva, nem tudom min kéne változtatom.

Pár embernek szívesen küldök képet privátban, azzal a céllal hogy leírja, hogy min tudnék változtatni, hogy jobban nézzek ki. Csakis akkor kérj képet, ha őszintén le tudod írni a véleményed ÉS nem akarsz felszedni.



2021. febr. 27. 13:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%
Nekem küldhetsz, de figyelmeztetlek, hogy őszintén fogok válaszolni :)
2021. febr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Küldheted. Szerintem te tuti túlspilázod, mint sok nő, és nincs is akkora baj. Véleményezlek őszintén, ha küldesz. F
2021. febr. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%

alkatra husisabb alkat tetszik, azt szeretem még ha elégedett magával, nem görcsöl dolgokra, hanem felszabadultam tudja élvezni a vágyait


küldhetsz képet, ha szeretnél, de lehet már beszéltünk, vagy más lánynak is baja volt az orrával :D

2021. febr. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%
Nem hinném. Hogy van rá okod hogy ne legyen önbizalmad. De ha küldesz képet. Szívesen ki fejtem a véleményem.
2021. febr. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
88%
nőiesség,formás test,cicik,popsi,nőies öltözködés.f
2021. febr. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%
Végre valaki, aki nem azt várja, hogy a semmiből rántsunk elő valamit. Jöhet a kép!
2021. febr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%
Mutasd magad
2021. febr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
93%
Mi a fhasz lepontozni való van a #2es válaszban?
2021. febr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
93%
Jöhet a kép, szívesen mondok véleményt.
2021. febr. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
93%
Nem a műtétben gondolkodnék elsőre. Szívesen megnézek pár képet rólad és elmondom a véleményemet.
2021. febr. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!