Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak! Mit tartok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Mit tartok vonzónak egy nőben szexualitás terén?

Figyelt kérdés

Kicsit önbizalom hiányos vagyok, pedig a környezetem szerint nem lenne rá okom. Mégsem érzem magam igazán szexinek. Nem tudom, hogy min kéne változtassak, hogy ez máshogyan legyen. Orrommal például nem vagyok megelégedve, úgyhogy azt majd megműttetem. Ezt leszámítva, nem tudom min kéne változtatom.

Pár embernek szívesen küldök képet privátban, azzal a céllal hogy leírja, hogy min tudnék változtatni, hogy jobban nézzek ki. Csakis akkor kérj képet, ha őszintén le tudod írni a véleményed ÉS nem akarsz felszedni.



2021. febr. 27. 13:14
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Én is szívesen írnék véleményt!
2021. febr. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Á.Zoli ***** válasza:
100%

Pontosan amit írtál, annak kell rendben lennie!! Ezt nem lehet alakra, magasságra, hajszínre lebontani.

Egy általam szexuálisan vonzó nő akármit vesz fel, bárhogy áll a haja vonzó lesz.

Összefoglalva talán ilyen:

A szem tündöklő csillogása(talán a szem a legfontosabb!!!) minden mozdulata kecsessé teszi, pajkos, merész, kifelé sugárzó, rendkívül nőies viselkedés, testtartások fontosak még... 💫😊

2021. febr. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Az èn èrdeklődèsem a nők terèn szèles skálán mozog, van amire azt mondom határ eset de szexi, találok benne valamit ami megmozgat. De van akiben semmi, pl ez volt már bomba testű, arcú nővel is így. Egyszerűen egy kisugárzás mentes robotnak tűnt ès ahogy beszèlt az mèg durvább, hanglejtèsek nèlküli mormolás volt.

Ha aktuális mèg a kèrdèsed akkor dobj egy kèpet.

2021. márc. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Szerintem csak önbizalommal vannak gondok, műtéttel szerintem várj nem kéne elsietni. Küldj képet ha szeretnél és elmondom a véleményem.
2021. márc. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!