Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, veletek is volt olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, veletek is volt olyan hogy kiábrándító volt meztelenül a nőci?

Figyelt kérdés
Mikor ruhába azt hiszed szexi lesz, ő is elhiszi magáról hogy az aztán bumm, k*rvára nem az? Csálé mellek barna bimbóval, műteti heg az oldalán, foltok, anya jegyek, csíkok a combon, egy kis háj a hason, piros foltok a karján, nyanyás saláta pina. Közbe meg még mindig azt hiszi szupermodell, és dugnifogunk...

2021. febr. 27. 17:20
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
25%
Igen. Ki is dobtam utána. Tudod, van egy szint, amire nem áll fel. Nem tehetek róla.
2021. febr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

nekem a tökéletlenség ami jobban bejön, pl a stria kifejezetten tetszik

a barna bimbó nagy bimbóudvarral is tetszik, akár a lógósabb mellek (voltam már 40-hez közeli telt anyukával is)

kinek mi az ideális, max ha nem jön be a csaj, akkor ne kezdj vele ennyi

2021. febr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
94%
Tisztán látszik, hogy te csak címlapon szerkesztett nőt láttál, igazit nem. Előfordul hogy valaki csalódás, de nem ilyen marhaságok alapján, amiket összehordtál, mert ennek több mint fele nem esztétikai hiba, illetve nem hiba.
2021. febr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
5%
Volt ilyen és vegül offoltam.
2021. febr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
66%
Ha jól áll neki a haspóló, akkor nagy meglepetés már nem lehet.
2021. febr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
73%

3

Ettől függetlenül még nem fog szexuálisan izgatni, hiba vagy nem hiba.

2021. febr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
95%
Ugyan már, csak megint valami troll, akinek annyi komplexusa van, amit a nőkre fog, hogy nem tud már mit kezdeni magával.
2021. febr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
92%
Szomorú hogy valaki ennyire gáz tud lenni mint te. Amiket ide le írtál csak a te alkalkatlansagod írja le. Szegény lány, nem erdemelted meg azt se hogy szóba álljon veled, nemhogy meztelenül láthatsd. Te biztos tökéletes vagy :)
2021. febr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
29%
Nekem olyan volt, hogy szűz volt a csaj, eléggé tartott is a szextől. Nem merte megmutatni a meztelen testét, majd amikor végül rávette magát, meg is értettem, hogy miért nem. Elképzelni sem tudom, hogy lehet egy (ruhában) 10/10-es kinézetű csajnak olyan ronda teste/nemiszerve. Hát abból sem lett szex, feleslegesen vártam 3 hónapot.
2021. febr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 Noren1989 ***** válasza:
92%

Nem, soha nem volt ilyen.

Aki felöltözve tetszett, az mezítelenül is.

2021. febr. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!