Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a megoldás ha nem megy a szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás ha nem megy a szex?

Figyelt kérdés
40+ korosztály vagyunk. A problémám az, hogy nem működik a szex senkivel sem. Keresem az okokat, nyilván nem vagyok én sem fiatal, de rendben vagyok ami azt illeti. Viszont a férfiaknak nem megy, pontosabban nem tudják végig csinálni, nem tudnak elmenni. Ezzel megszakad az egész, és egyikünknek sincs orgazmusa. Olyan kínos ez, mit lehet tenni? Volt már valaki így?

2021. febr. 28. 01:52
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
61%
A férjem 45 éves. Még ugyan úgy tudunk szexelni mint rég. Ha időnk engedi naponta többször is.Nem tudom te milyen férfiakat ismertél meg...
2021. febr. 28. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
61%

Férjem 52 és lankadás nélkül végig bír egy alkalmat. Ami nem tíz perc.

Nem lehet, hogy mégiscsak a vággyal lesz gond, hogy mennyire kívánnak téged?

2021. febr. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
63%
Nem vagyok még ebben a korban, de nagyon sokaknak 40 felett már nem működik a szerszám, főleg ha rendszertelenül fekszenek össze bárkivel. Amúgy ebben a korban sokak már viagrával élnek.
2021. febr. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
54%
Könnyen elmész?
2021. febr. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
50%

"aktus közben nem megy el és otthagyja az egész műveletet"


Ez tipikusan akkor van, ha nem élvezik, vagy unják. Bocs, de szerintem nem vagy elég kívánatos. Először egy kis önvizsgálatot kellene tartani.


Ha szeretnéd, segítek benne

2021. febr. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
43%
#17 egyébként nincs azzal semmi gond, ha nem megy el aktus közben, mostanában én sem szoktam, de nem is érdekel, pont elég kielégítő maga az aktus és az, hogy látom, hallom és érzem azt hogy a partnerem kielégül. 47F
2021. febr. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
19%
Tisztálkodás, nőgyógászati vizsgálat, sport és tervezett étrend (makrók,és összenergia).
2021. febr. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

#17 Én is azt gondolom hogy önvizsgálatot kellene tartaniuk amiatt hogy miért is akarnak szexelni velem ha nem kívánnak?


Ezt annyiból nem értem, hogy aktus közbe jön a megvilágosodás hogy bocsi de nem kívánlak ezért nem tudok elmenni? Ez előbb nem jut eszükbe?


#19 Tisztálkodással nem gondolnám hogy baj lenne mert mint írtam is ők nagyon kitesznek magukért kényeztetés terén. Kezdeményeznek orált, bújósak csókolózósak.

Nőgyógyászatilag teljesen egészséges vagyok, sportolok, az étrend soha nem érdekelt, szeretek jókat enni, mindig is vékony alkat voltam.


A #17 jól írja én is azt tapasztalom hogy nekik ez így ennyi elég. Megnyugodtam. Viszont hiányzik az hogy ő elélvezzen kielégüljön. Bocsánat nem tudom teljesen megfogalmazni de izgató ahogy egy férfi végez. Ez hiányzik az egészből.

2021. febr. 28. 10:13
 19/31 anonim ***** válasza:
51%
Mennyi a súlyod, és a magasságod? Mert a "vékony alkat" nem valami egzakt. Bár igaz, a magasság és súly sem utal az eloszlásra. Kicsit talán nárcisztikus vagy (legutóbbi hozzászólásod első mondata). Feltettél egy költői kérdést, de ha megengeded; én válaszolok rá: Mert másra számítanak vagy nem akarnak sokkal több munkát feltetni egy kicsit jobb csajba (nem csak a külsőre gondolok!)
2021. febr. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
44%

Nézd, ha mindenkivel ez történik akkor a baj veled van....

Lehet észre sem veszed, de teszel, mondasz valamit úgy, hogy elszáll az ihlet.Ők meg nem árulják el mert úgy gondolják megbántanának.

Viszont így semmi nem változik... Lehet olyannal kéne szexelned aki elmondja ha észrevesz valamit, viszont ez csak akkor lesz, ha abszolut nem érdekelt a kapcsolatban. Privi?

2021. febr. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!