Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a megoldás ha nem megy a szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás ha nem megy a szex?

Figyelt kérdés
40+ korosztály vagyunk. A problémám az, hogy nem működik a szex senkivel sem. Keresem az okokat, nyilván nem vagyok én sem fiatal, de rendben vagyok ami azt illeti. Viszont a férfiaknak nem megy, pontosabban nem tudják végig csinálni, nem tudnak elmenni. Ezzel megszakad az egész, és egyikünknek sincs orgazmusa. Olyan kínos ez, mit lehet tenni? Volt már valaki így?

2021. febr. 28. 01:52
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
51%
Vagy csak simán túl tág a puncija, és a pasik nem élvezik igazán. Sajnos ez is előfordulhat. Van úgy, hogy a nőnek ennek ellenére orgazmusa is van (tapasztalat)
2021. febr. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
16%
Ha ott és akkor aktus közben nem tud vagy nem akar elmenni, akkor utána lehet segíteni kézzel, szájjal vagy valami hasonló. #17 voltam
2021. febr. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
30%

"Én is azt gondolom hogy önvizsgálatot kellene tartaniuk amiatt hogy miért is akarnak szexelni velem ha nem kívánnak?"

Bocs kérdező, de az itteni kérdésekből, válaszokból, és privát beszélgetésekből leszűrve, rengeteg férfi lehet (az életben is) akinek már csak az a lényeg, hogy nő legyen, a vonzalom másodlagos.

2021. febr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Kérdéseidből, reakciódból nekem az jön le, te nem őszinte választ vársz, hanem felmentést, hogy ez nem a te hibád.

Így hiába is próbálnánk segíteni, ha te csak a számodra kedvező véleményeket fogadod el, a többit pedig írjanak is bármit, úgy értelmezed, ahogy te akarod... Ha a magánéletben is ilyen vagy, ne csodálkozz, hogy elveszik a férfiasság. Bocs!

Ha nem megy egy pasinak az előfordul, az is, hogy rendszeresen. De, hogy sorozatban? Több pasinak is? Mikor felmérések alapján a férfiorgazmus háromszor gyakrabban jön össze, mint a női?

15-ös, amikor azt írta, hogy önvizsgálatra lenne szükség akkor arra gondolt, Te gyakorolj önvizsgálatot!

Felmentést szeretnél és, hogy minden így maradjon vagy megoldást és változást?

Ha megoldást, akkor előbb gondolkodj el rajta, mitől herélődik ki az aktus felénél a pasi aki veled van.


Régen más volt? Mikor változott meg? Mi változott meg? És itt most magadra gondolj!

Hogyan állsz a szexhez? Vannak-e tabuid?

Mennyire vagy nyitott új dolgokra és mennyire ragaszkodsz a megszokásaidhoz?

Meddig kell udvarolni, milyen elvárásaid vannak?

Kezdeményező vagy az ágyban vagy kezdeményezzen a pasi?

Próbáltál-e bármit változtatni, hogy sikerüljön?

Ha tanácsot kapsz hajlandó vagy-e megfogadni?

2021. febr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

#24 Azt gondolom, én mindent megtettem annak érdekében hogy nekik jó legyen.

Egészen addig jól is működik, amíg csinálom.

De próbálok válaszolni a kérdéseidre.

Régen más volt. Bocsánat de nem tudom szebben kifejezni, kanosak voltak a pasijaim. Soha ilyen gond nem volt, ezért gondoltam arra, hogy ez az életkorukkal együtt jár.


Mi változott meg? Magamra gondoljak?

Az életkorom nyilván, és ami testileg ezzel jár, biztos az is valamennyire közrejátszik de említettem is, hogy nem vagyok fiatal. Ezt ők tudják, emiatt nem értem.

De ettől még úgy kéne működniük mint fiatalon. Legalábbis szerintem. Ha miattam nem tudnak végezni, akkor miért vannak velem? Miért maradnak velem? Miért nem keresnek fiatalt?

Ez zavar nagyon ebben, hogy beérik a kielégületlen szexszel.

Bennem ugyanúgy ott a vágy, a tűz mint fiatalon. Vannak helyzetek, amikor a puszta léte, ártatlan szituációk is úgy fel tudnak izgatni...

Kezdeményezés terén megoszlik hogy mikor melyikünk kezdeményez. Ha én, olyankor nem szoktak visszautasítani, ebből is azt gondolom, hogy nem azért nem sikerül nekik az orgazmus mert eleve unszolva állnak neki az egésznek.

Említettem, hogy az előjátékig rendben halad minden, tőlem is, tőle is.

Az hogy meddig kell udvarolni, milyen elvárás stb. Erre nem tudok mit mondani, mert rendben haladnak a dolgok.

Miután feltűnt hogy ez rendszeres probléma, próbáltuk váltogatni a pózitúrákat. És innentől vannak a gondok. Innentől sehogy se jó nekik. Lehet hogy hülyeség, de úgy érzem fizikailag sem bírják. Mindig ilyen dolgok jönnek elő ilyenkor hogy elzsibbadt a karja, begörcsöl a lába, a dereka mittudomén mindig más ok, és abbahagyják elég is volt, mindez pár perc.

Legutóbb úgy történt, hogy miután kivette, segítettem neki kézzel. Hamar újra izgalomba is került, már majdnem végzett is, mégis átvette és megcsinálta magának, amit néznem kellett és ebből jöttem rá hogy a saját kezéhez van szokva.

Itt lett elegem az egész kudarcból, mert

akkor én ilyen helyzetbe mit tehetek?

Mondjam meg neki hogy ne csinálgasd magadnak meg, mert nem fog menni velem a szex?

Lehet hogy emiatt nem ment eddig sem? Vagy teljesen más oka lehet?

Utólag annyit megértettem, hogy pár üziben utalgatott rá, hogy rám gondol miközben sk.

Meg mint írtam is, az furcsa, hogy amint abbahagyom kézzel, egyből el is illan a vágy benne. Mi a fenétől?

Szóval én azt gondolom már mindent megpróbáltam.

Azt vettem még észre, hogy őket ez nem érdekli. Minden pasimmal nekem kellett szakítanom, emiatt. Én még vágyom a normális szexre ugyan úgy mint fiatalabb koromban.

2021. márc. 3. 02:52
 26/31 anonim ***** válasza:

"De ettől még úgy kéne működniük mint fiatalon."


Ők talán pont úgy működnek. Picit talán kisebb a tesztoszteronszint, de bőven elégnek kellene lennie, ha egészségesek.


"Ha miattam nem tudnak végezni, akkor miért vannak velem?"


Talán mert jobbat nem kapnak, vagy csak sokat kéne érte melózni.


Nem bántani akarlak. Soha nem is volt célom. De megkérdezem: mekkora a testtömeged?

2021. márc. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

#26 Köszi, én nem érzem azt hogy jobb kellene nekik.


Nem beérik velem, hanem jobb nőnek tartanak mint ők magukat férfiban. Ez engem nem zavar, sosem érdekeltek a kifejezetten jó pasik. Átlagosak tetszenek meg általában.


Nem tudom miért ennyire fontos a testtömegem, mindenkinek más jön be, nem érzem azt hogy ez probléma lenne, de azért leírom. 164/61


Olyan pasi nem kell akinek alkatilag nem jönnék be, biztos nem emiatt nem jó a szex.

2021. márc. 4. 02:41
 28/31 anonim ***** válasza:
53%

"mindenkinek más jön be"

Igen. Van, akinek a kék szem, van akinek a göndör haj. De alapvetően mindenki (kb 95%) egészséges -és ebbe a test zsírtartalma, valamint eloszlása is beletartozik- partnert talál igazán kívánatosnak (ez genderfüggetlen).


Ami igazán különbözik, az a takaró -vélt, vagy valós- mérete. Persze tévedhetek is, nem végeztem hazugságvizsgálóval és/vagy EEG-vel kutatást


Esetleg olyasmi, hogy dohányzás képben van?

2021. márc. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Egy dolog eszembe jutott, ami lehúzhatja a nő szexuális vonzerejét. Korábban magam sem gondoltam volna, de láttam egy fiatal nőt (30 alatti) erősen őszülő hajjal. Amúgy sem jött volna be, de így meg pláne. Az hozzá tartozik, hogy még én is fiatal vagyok.
2021. márc. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
#28 Milyen takaró?
2021. márc. 6. 04:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!