Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik a gázosabb? Ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a gázosabb? Ha egy pasinak 30 éves koráig nem volt még barátnője, sosem randizott, és még nem szexelt, vagy ha egy nőnek nem volt 25 éves koráig pasija, sosem randizott, és még sosem szexelt?

Figyelt kérdés
2021. febr. 28. 12:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem az első. Jellemzően nem kezdik 5 évvel hamarabb a nők, nincs ekkora különbség.
2021. febr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem egyik sem gáz, bár a 30 éves szűz pasi nagyon hihetetlen. Mármint én még nem találkoztam ilyennel de biztos létezik olyan pasi aki nem vágyik rbancokra és krvákra csak az igaz szerelemre vár... És alkatra sem fogható. Vannak krvák akiknek bárki betéti szóval...


A 25 éves szűz lánnyal pedig szintén nincs baj. Nem mondom hogy ez a normális de én többre nézem azt akinek 25 évesen nem volt semmije mint azt akinek 39 pasija volt ennyi idősen és már felületi súrlódása sincs

2021. febr. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%
Egyértelműen a nő. Nőként 0 kihívás partnert találni bármire.
2021. febr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

#3

25 éves szűz lány vagyok. Jó pár kiló felesleggel, ami has, comb és fenék tájon jelentkezik és krvára semmi a mellem. Érdekes, nekem nem 0 kihívás partnert találni.

Talán ha az alkatommal nincs is akkora baj, mert mondjuk pushupos melltartóban és pólóban fogok szexelni, ettől még agyban ott van hogy úgy sem fog felállni neki rám.

Szóval de. Van bőven kihívás abban hogy partnert találjak.

Bocs kihívás abban van hogy NORMÁLIS partnert találjak és ne csak azért kelljek valakinek, mert szűz vagyok vagy mert ki akarja próbálni kövér csajjal vagy "lyuk-lyuk csak a keret más" elven kellek neki, hogy behúzhassa a következő strigulát.

2021. febr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 4-es!

Tényleg nem sertesbol, de szerinted a későbbiekben nem lesz még nehezebb normális part találni, ha pl. 30 évesen is szűz leszel még. En nő vagyok, de ha megtudnám egy 25-30 éves férfiről, hogy szűz, őszintén szólva nagyon elrémisztene, incelnek tartanám. Én a helyedben összejönnék valakivel, aki talán nem is életem szerelme, de legalább lenne addigra tapsztalatod, ameddigre radtalal az igazi.

2021. febr. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
4: hagyjuk már csinálsz egy profilt társkereső oldalon vagy appon és napi 50 levélből szemezhetsz majd. Gondolom ha valaha is találtál egy normális srácot, aki nem csam egy "BBW" élményre vágyott, azt meg te hajtottad el. Szedd már össze magad.
2021. febr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
21%

#6

Tényleg nem sértésnek szántam. Nem vagyok rbanc, nem kell lefeküdnöm akárkivel, nekem van lehetőségem olyanokkal, akikkel kölcsönös a vonzalom.😉

2021. febr. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
#5 te nagyon kamu vagy. Adod itt neki a "jó" tanácsot. Mégis mit vársz? Majd azt fogja válaszolni hogy "mennyire igazad van" és akkor majd ismét visszaváltasz pasiba (aki valójában vagy) és írod majd neki az üzit hogy "szia, én segítek neked"?! Szánalmas vagy bújjál vissza oda ahonnan jöttél.
2021. febr. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

#9

Nő vagyok. És én tényleg ezt tenném, ha olyan helyzetben lennék, mint ő. Tőlem aztán biztos nem kap semmilyen üzenetet.

2021. febr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%
#10 attól mert te olyan kétségbeesett szerencsétlen lennél hogy bárkinek terpesztesz az értelmes szűzek biztos nem. Áldás egy ilyen lány.
2021. febr. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!