Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy kozel harminc eves ferfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kozel harminc eves ferfi ertekeli azt, ha a fiatalabb baratnoje meg szuz?

Figyelt kérdés
2021. márc. 1. 01:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
A "szűzmániások" akiknek a heppjük hogy biz' legyen érintetlen, meg tanítani akarja stb. biztos, a többséget viszont nem fogja annyira hű de nagyon érdekelni, nem ez lesz nála a döntő szempont, hanem hogy ama 20 éves lány hogy néz ki, mennyire nyitott, vagy lenne benne a szexben.
2021. márc. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
43%

Miss Rbanc (& az őt védő megdgni akaró paraszt) és Miss Szüzike vitája után jönnék én is ide:


Szerintem értékeli. Ha másnem azért is, mert 30 évesen már biztos lemondott arról hogy talál magának egy szűz lányt. Illetve hát valljuk be, tényleg szeretjük dgni az "attraktív" nőket és szeretjük azokat akik 14-16 éves korok óta dgnak főleg ha mélytorkoznak és mehet az anál is... De egy idő után már azért többségünk szeretne tartós párkapcsolat is. Ami egy bombanővel valljuk be elég rizikós, ha nem vagyunk gazdagok és kigyúrt állatok.


Szóval igen értékelni fogja. De ha mégse akkor lapát és keress valaki normálisat.

F33

2021. márc. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Hát úgy is-is. Valamilyen szinten tényleg megnyugvás, hogy nem ment át rajtad a fél város, de azért kicsit frusztráló is, hogy "B-sszus, most akkor pepecselni kell veled? Vérezni fogsz?" Na meg ugye nem lehet bárhol és bármikor az első menet... Meh. Bár, ezek a negatívumok eltörpülnek ha szereted a partnered.

28F

2021. márc. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Én értékelném.
2021. márc. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
38%
igen, F30
2021. márc. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

Atya èg! Az ítèlkező magyarok tábora kezd tobzòdni.

Nem valò az èlet mindenkinek ez már règen köztudott.

Kèrdező, válassz egy èrtelmes kommentelőt ès ìrj rá privátban! A sok barom csak össze zavar.

2021. márc. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Én 30 felé közeledve kerek perec kijelentem, hogy nem a 15-16 éves korosztály a célpontom. Szóval szerintem értelme sincs nagyon a kérdésnek.
2021. márc. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

A “fiatalabb” nem a 14 eves korosztalyt jelenti :D 19 eves vagyok.

Szulettek erdekes valaszok, koszonom mindenkinek.

2021. márc. 1. 18:43
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Na jó, a 19 már belefér.
2021. márc. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!