Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, feküdjek le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, feküdjek le vele mert ez a kisebbik rossz?

Figyelt kérdés
Egyesületben verseny sportolok főleg apukám “kényszerítése” miatt. Mostanság nem voltam jól lelkileg és emiatt nagyon rosszul teljesítettem, ki akarnak tenni, de ha apám megtudja szíjat hasít a hátamon. Viszont ha az edzővel intim kapcsolatot létesítek akkor elintéz nekem 2 hónap haladékot hogy összeszedhessem magam. Mit tegyek? Még egy évem van a felnőtté válásig, és még nem csináltam soha ilyesmit, értitek. De ha engem kiraknak nekem otthon tényleg annyi. Teljesen tanácstalan vagyok, és mind a két megoldás ijesztő!

2021. márc. 1. 09:57
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Úszom. Az apámat nem jelenthetem fel, mert akkor mi lesz velem? Árvaház vagy mi? Van mehetek apám alkoholista húgához? Apukám is sportolt régen, ő is úszott, de nem érte el azt “amire hivatott volt”, és a szülei csalódtak benne. Csak sajnos nagyon nehéz egyszerre tanulni az érettségire és minden nap edzésre menni, de apám szerint nem leszek senki, ha ezt sem bírom megoldani.
2021. márc. 1. 11:24
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Versenysport amúgy is hülyeség. Főleg lányoknak. Sorry. És emiatt még stressz és qrvulás is szóba jön. Borzasztó h ilyen apád meg edződ van. Gyerekkorban élvezni kéne az életet nem? Szerintem kérj segítséget. Csak van valami gyermekvédelem vagy pszichológus a suliban/városban.
2021. márc. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Apád rajtad/általad akarja kiélni, amit ő nem tudott elérni. Ez nem egészséges. Az érettségi fontosabb, szinte mindenhova kell. Később, ha nem lesz munkád apád miatt?
2021. márc. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek olyan női sportolót, aki nem feküdt le. A másik lány széttette a lábait és egy ideig előnye is származott belőle. De mivel a másik egyértelműen jobb volt, ezért még kefélték egy ideig, aztán dobták.

Tédegi is ki fognak dobni, csak előtt meg akarnak kefélni párszor.

2021. márc. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
72%

Bennem az is felmerült h az apád nem is eröltetné annyira csak te adod így elő, és rád jött a r1bancság. Kecsegtetőnek tűnik hogy qrva légy a sikerért, vagy legalább némi előnyért. Szomorú de sajnos ez része a nők eszköztárának. Nyilván senki se tartja jó húzásnak. Biztatást erre nem fogsz kapni.


Másrészről ez a verseny-sport a borzasztó. Először qrvulásba majd doppingba hajtják a fiatalokat. A lényeg h sikert/pénzt hozzanak a klubnak/edzőnek/országnak. Az nem baj h tönkre mennek bele.


(az olimpia egy világméretű biokémia verseny)

2021. márc. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

11#:

Most jhön a fricska!

Sokan nem tudják, és hajtják a hülyeséget!

16 évesen elhagyhatod a szülői házat, semmit nem csinálhatnak veled, árvaházba pedig nem raknak ennyi idősen.

Legrosszabb esetben is ideiglenes nevelőszülőkhöz kerülnél, de 16 évesen nem tesznek már sehova, hivatalosan is lehetsz felnőt, ezt kérheted a gyámügyön.

Mindenkit ott hagynék a büdös francba, fateroddal kezdeném.

2021. márc. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
58%
szagos...
2021. márc. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Az a legnagyobb szarság, hogy ebben a történetben voltaképpen nem is az edződnek, hanem apádnak feküdnél le.
2021. márc. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Ne csináldd. Ennyit sosem ért ez az egész, hogy tönkretedd érte magad... Anyukád hol van ilyenkor?
2021. márc. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
19: őszintén és egyszerűen fogalmazva a temetőben, sajnos rég elment...
2021. márc. 7. 00:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!