Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy adjam diszkréten a pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam diszkréten a pasi tudtára, hogy nem vonzó a fecske alsó amiket hord és vegyen fel boxert?

Figyelt kérdés
Valahogy úgy, hogy ne sertsem meg 🙄

#boxer #fecske #Férfi alsonadrag
2021. márc. 2. 11:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
36%

Vegyél neki pl valentin napra, évfordulóra gatyát, valszeg le fog neki esni, hogy ezek szerinted vonzóbbak, és ha el akar csábítani, ezeket veszi fel.


Ha viszont az a baj, hogy a csávó már belekényelmesedett a kapcsolatba, és fakó, lukas gatyát hord, akkor esetleg szólj neki, hogy drágám, szelektáljuk a gardróbot, dobjuk ki az összes szétnyűtt lukas zoknit, gatyát, fehérneműt, és menjünk vásárolni. Tavaszi nagytakarítás vagy nem tom.

2021. márc. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
39%
Nem tetszik az alsó amit hordasz,vegyél fel boxert!
2021. márc. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
39%
Nagyon szépen hangzik, hogy fogadjuk el a másik ízlését, csak az alsó az pont az a ruhadarab, ami erősen befolyásolja a szexuális vágyat. Persze mikor már ott tart a pár. Férfiak, ahogy számotokra csábító tud lenni egy szexi női fehérnemű, ugyanúgy nekünk sem semleges ilyen értelemben milyen alsó van a férfin.
2021. márc. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
25%

Fogadjunk nő vagy...

Milyen színű zoknit vehet fel?

Hánykor mehet pisilni ?

2021. márc. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
12%
eljött az idő hogy hetero kérdésekhez nem válaszolok... fa.zért vagyok lepontozva a normális válaszért
2021. márc. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
47%

#15

Általában az igazságot és az őszinteséget lepontozzák. Nagyon ritka az az eset amikor az értelmes áll magas százalékon. Már azt is megfigyeltem, hogy ha valami hosszú le van pontozva. De egy "igen" is nullázódik...

Komolyan 80%-ban csak a rbancok meg a trollok válasza áll magason.

2021. márc. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
73%
Jaja. A "szeretsz mélytorkozni" kérdésnél is az igen 100%-on virít a "nem mert erős a garat reflexem" pedig 0%-on. Rég nem az a lényeg hogy hasznos választ adj hanem hogy a többségnek tetszedjen
2021. márc. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
40%
Szoktam néha bi/meleg kategóriában is válaszolgatni, leírom a véleményem néha lehet előfordul hogy nagyon kicsit durvábban mégsem vagyok 0%. Ha megosztom a családi kapcsolatoknál / vagy párkapcsolatban a tapasztalatom a kérdésre ott is 0 leszek vagy az 50et nem érem el. Ilyen helyeken már csak olvasgatok inkább.
2021. márc. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
De ha nem vonzó benne, nem tudom elfogadni 😒 alig várom, hogy le kerüljön róla.
2021. márc. 2. 13:08
 20/24 A kérdező kommentje:
És most láthatják a férfiak, hogy a nők többségének nem jön be. Pedig ha rajtunk le literes bugyi akkor már hajjajj
2021. márc. 2. 13:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!