Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit reagáltatok volna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit reagáltatok volna ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A pasival Tinderen matcheltünk, először akartunk lefeküdni, korábban nem láttuk egymást ruha nélkül. Legnagyobb megdöbbenésemre kiderült, hogy fecskét hord és nem boxert. Ez engem totál kiábrándított, a szextől is elment a kedvem. Megmondtam neki, hogy kidobja az összes gatyáját és vesz boxereket vagy felejtsük el egymást. Ezt leszámítva nagyon bejön, nem akartam megsérteni, lehet a pillanat hevében túl messzire mentem.

2020. ápr. 25. 14:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%
Te egy idióta pcsa vagy.
2020. ápr. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ennyi kiábrándító hogy valaki milyen fehérneműt hord nehéz életed lesz. Remélem menekül szegény srác tőled
2020. ápr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
Te nem vagy normális.
2020. ápr. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

És még a férfiak a taplók, hogyha őszinték.


Azzal hogy van véleményed és elmondod nincs baj. A mikéntje ahogy megtetted elég gyermeteg volt és igen, bántó is, illetve gáz. Nem véletlenül hord fecskét. Talán azért mert az a kényelmes számára? Gondold már ezt el fordított helyzetben, te mit reagálnál hogyha közölnék veled hogy a fehérnemű amiben vagy lohasztó, és dobd ki az összeset vagy viszlát.


Továbbá hogyha a fehérneműm múlik neked egy párkapcsolat, akkor ezen nagyon el kellene gondolkoznod, hogy mik az emberi értékek mert kellően felszínes vagy.

2020. ápr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Túl messzire mentél.Ez így elég durvára sikeredett,már ne is haragudj.Bántó volt,ahogy előadtad magad!

Emberek vagyunk,és lehet bizonyos dolgokat normális módon is a másik tudtára adni,mert biztosan megérti.

Remélem amúgy alapból nem ilyen pokróc a stílusod,mert ez kiábrándító már a kapcsolat elején.Diktátumok helyett javaslom a kérést,mint hatékony módszert.

Idő kell,míg összecsiszolódtok,ami abból áll,hogy az ember a másik vágyait,kéréseit figyelembe veszi.

Idővel biztosan ugyis lecserélné a gatyójait,hisz neked szeretne örömet okozni.És ez igazán nem egy óriási lemondás,ha fecske helyett boxert hord.Nyilván te is megtennél idővel ugyanúgy valamit,amit ő szeretne.


F

2020. ápr. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Te milyen buta vagy, te jó ég.

Meglephetted volna neked bejövő fehérneművel, de te inkább fejéhez vágtad, hogy gáz a megjelenése.

2020. ápr. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
26%
Van még olyan manapság, aki fecskét hord? Úristen. 😂
2020. ápr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Croissant0101 ***** válasza:
100%

Ahogy írták, van stílus a világon és talán úgy kellene beszélned emberekkel, ahogy ezt emgérdemlik. Gondolom előtted is voltak neki csajozásai, akiket nem zavart a fecske.

És jól írták, hogy felszínes vagy. Egy párkapcsolatot azzal indítani, hogy egy fecske alsőnemű miatt közlöd vagy cseréled vagy ennyi volt. Istenem remélem szedsz magadra egy kis kultúrát és empátiát. Emberi értékekben eléggé hiányt szenvedsz. Ez elég szánalmas volt amit csináltál, és ha a pasinak van egy kis önérzete, akkor hagy téged a francba.

2020. ápr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Teljesen elment a kedvem a szextől az alsója láttán, ilyen még soha nem történt velem, így közel 28 évesen. A mai férfiak zöme szerintem boxert hord, ilyet utoljára az idős nagypapámon láttam. Nincs pokróc stílusom, mint írtam is, utólag már bánom, hogy ennyire kíméletlen voltam vele, de a pillanat hevében meggondolatlanul kimondtam mindezt. Ha nekem mondta volna fordított helyzetben, azon nagyon meglepődtem volna, nem láttam még olyan pasit, akinek a tanga ne jönne be.
2020. ápr. 25. 14:30
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Számomra se szexi a fecske.. se a öregapám felé vászon rovidgatyás elöl gombos boxer..


Nézd lehet neki az a kényelmes

Esetleg javasolni lehet ha alkalomra kerül a sor vegyen arra illő boxert..


Pl mi nők se vagyunk egyformák

Pl én is csak néha hordók tangát még csipke bugyit ..

Amúgy meg normál bugyit hordók..

De még egy pasi se mondta azt hogy vagy kidobom az összes bugyim és vészek helyettük tangát meg csipke bugyit vagy felejtsük el egymást...

N

2020. ápr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!