Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hitegetik sokan a kis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hitegetik sokan a kis pénisszel rendelkező férfiakat, hogy velük is élvezné egy nő a szexet hiányérzet nélkül?

Figyelt kérdés
Amikor szexkspcsolatról vagy egyéjszakásról van szó, mindig leírják, hogy kell a nagy méret, mert ott nincsenek érzelmek, ezért a testi adottságokkal kell jónak lennie. Na most ez annyit jelent, hogy párkapcsolatban elfogadja az érzelmek miatt, hogy a szex nem lesz olyan jó. Ez ilyen sok embernek megfelel? Oké, hogy a szex messze nem minden, de a párkapcsolat fontos része. Én nem szeretnék úgy együtt lenni valakivel, hogy csak beéri velem, de jobb lenne a szex, ha nagyobb farkam lenne.

2021. márc. 2. 17:34
 11/100 A kérdező kommentje:
#5 A női hüvely nyugalmi állapotba 10-12cm.
2021. márc. 2. 18:00
 12/100 A kérdező kommentje:
*állapotban
2021. márc. 2. 18:00
 13/100 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem még mindig nem te fogod megmondani a nőknek hogy mi a jó, mit szeressenek és mit nem. Ha a farokméretet a fontossági sorrend 25. helyére teszik akkor hiába vered itt a nyálad a napi x db igazából a véleményed propagálására szolgáló álkérdés kiírásával - ez nem fog változni.
2021. márc. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/100 A kérdező kommentje:
Nem én írok ki minden nap kérdést és pont, hogy női véleményekre hallgatok. Anonim oldalon mindenki azt mondd, amit akar.
2021. márc. 2. 18:02
 15/100 anonim ***** válasza:
95%

Ez egy anonim oldal, ahol mindenki azt mond amit akar. Abban sem lehetsz biztos, hogy a válaszadó nő vagy férfi. Akkor most mi is van?

Emellett csak olyan válaszok vannak hasonló kérdések alatt, hogy a 15-15cm bőven elég. Elenyésző számú, aki azt írja hogy 20 cm kell. De te nem hiszel senkinek, csak azt nem értem hogy minek kérdezel akkor.

2021. márc. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/100 A kérdező kommentje:
Amúgy érdekelne, hogy, akik itt ennyire osztják az észt, azok kinek hinnének? Rengeteg nőnek, akik szerint 17-18cm az ideális hossz és 4,5-5cm az ideális vastagság vagy anonim embereknek, akik szerint 13cm felett már majdhogynem túl nagy és max 4cm vastag legyen. Ha valaki kicsit beleképzeli magát a helyembe, melyiket kéne jobban elhinnem? Női vélemény alatt csak szt értem, ahol látom/hallom, hogy tényleg nő. Ez komolyan érdekelne.
2021. márc. 2. 18:06
 17/100 anonim ***** válasza:
100%
Ugy voltam ha mar csak dugas, kiprobalok mindent, ebben a nagy farok is benne volt
2021. márc. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/100 anonim ***** válasza:
96%

#11 A hüvelyfal nedves lesz hogy befogadja a péniszt,és teljesen mindegy hogy mekkora, mert alkalmazkodik a hüvely a pénisz méretéhez! Akkorára tágul amekkora a pénisz, és nem lesz benne Fekete Lyuk ami a mini kukit elnyeli!!!

Hiába magyarázod, nem a kicsi péniszed az oka annak hogy rossz a szex! Béna vagy, nem tudod használni és ennyi.

2021. márc. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/100 A kérdező kommentje:
#18 Kicsit olvass utána. Rád férne :D
2021. márc. 2. 18:10
 20/100 anonim ***** válasza:
80%
Rengeteg nő, akinek 17-18cm kell. És rengeteg nő akinek 14-15cm kell, de róluk fura módon nem veszel tudomást. Veszélyes ez a gondolkodás. :)
2021. márc. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!