Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hitegetik sokan a kis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hitegetik sokan a kis pénisszel rendelkező férfiakat, hogy velük is élvezné egy nő a szexet hiányérzet nélkül?

Figyelt kérdés
Amikor szexkspcsolatról vagy egyéjszakásról van szó, mindig leírják, hogy kell a nagy méret, mert ott nincsenek érzelmek, ezért a testi adottságokkal kell jónak lennie. Na most ez annyit jelent, hogy párkapcsolatban elfogadja az érzelmek miatt, hogy a szex nem lesz olyan jó. Ez ilyen sok embernek megfelel? Oké, hogy a szex messze nem minden, de a párkapcsolat fontos része. Én nem szeretnék úgy együtt lenni valakivel, hogy csak beéri velem, de jobb lenne a szex, ha nagyobb farkam lenne.

2021. márc. 2. 17:34
 71/100 A kérdező kommentje:
#70 :D
2021. márc. 2. 21:14
 72/100 anonim ***** válasza:
95%

71: a 62es válaszodban és a kérdés kifejtésben tök mást írsz.


Nem minden férfi önbizalomhiányos csak mert nincs 20 centis faxa. Ne magadból indulj ki.

2021. márc. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/100 A kérdező kommentje:
"a 62es válaszodban és a kérdés kifejtésben tök mást írsz." Ha menne a szövegértés, akkor tudnád, hogy miért, ugyanis pont ezt írtam le a 62-es kommentemben.
2021. márc. 2. 21:58
 74/100 anonim ***** válasza:
93%
Állj már le ember, már te sem tudod mit hazudtál össze! Teljesen össze vagy már keveredve, csak a szövegértést hajtogatod! Ez már nekem kellemetlen.
2021. márc. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/100 anonim ***** válasza:
94%
73: nagyon jól megy a szövegértés. Innen tudom hogy össze-vissza beszélsz.
2021. márc. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/100 A kérdező kommentje:

Ha olyan jól megy a szövegértés, akkor mit nem értesz? Leírtam, hogy miért volt a kérdés. Aki nem tudja felfogni, az így járt.


#74 Egyedül te vagy belekeveredve, mert nem érted.

2021. márc. 2. 22:57
 77/100 anonim ***** válasza:
96%

Rendi. Felőlem. Magyar nyelv és irodalom akkor egy kicsit.


Kommented:

Miről szólt a kérdés? Önbizalomhiányos ember kér véleményt olyannal kapcsolatban, amiről másokat tapasztal, mint, amit itt olvas.


Kérdésed:

Miért hitegetik sokan a kis pénisszel rendelkező férfiakat, hogy velük is élvezné egy nő a szexet hiányérzet nélkül?


1. Közben megváltoztattad a lényeget. Utána számon kéred az embereket, hogy nem arra válaszolnak ami érdekel.


2. Kijelentetted hogy anonim vélemény nem érdekel. Ezt figyelembe véve nehéz összeegyeztetni, hogy mégis véleményt kérsz anonim oldalon.


3. Senki nem értett egyet a feltevéseddel, ezért nem találod a választ a kérdésedre az 50 válasz között.


Tökéletes a szövegértésem köszönöm.


Ha önbizalomhiányos vagy (#62), dolgozz rajta. Az hasznosabb mint ide írogatni.

2021. márc. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/100 anonim ***** válasza:
85%
#77 Mindjárt írja hogy nem érted😂
2021. márc. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/100 anonim ***** válasza:
95%

Meséld már el hogy mi az amit nem értünk?

Szerintem mindenkinek világos hogy mi a problémád és sokan írták is, csak a szemed világa azt nem fedezte fel, gondolom szándékosan.

Önbizalmat lehet fejleszteni, kérdés hogy akarod-e vagy csak itt hisztizel életed végéig.

Nem foghatod a kis farkadra, mert igenis lehet a kicsit is használni, csak ugye itt is a sok gyakorlással, tapasztalt szerzessel lehet fejlődni, de neked eszed ágában sincs fejlődni, ahhoz túl lusta vagy.

2021. márc. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/100 A kérdező kommentje:

#77 Nem kérek számon semmit. Leírtam a kérdésem célját.


#79 "Meséld már el hogy mi az amit nem értünk?" A 62-es kommentemet. Nem fogok semmit a kis farkamra, mert nem kicsi, hanem átlagos.


Leírom még egyszer. A kérdés célja nem az volt, ami maga a kérdés, hanem a reakciók bemutatása.

2021. márc. 3. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!