Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hitegetik sokan a kis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hitegetik sokan a kis pénisszel rendelkező férfiakat, hogy velük is élvezné egy nő a szexet hiányérzet nélkül?

Figyelt kérdés
Amikor szexkspcsolatról vagy egyéjszakásról van szó, mindig leírják, hogy kell a nagy méret, mert ott nincsenek érzelmek, ezért a testi adottságokkal kell jónak lennie. Na most ez annyit jelent, hogy párkapcsolatban elfogadja az érzelmek miatt, hogy a szex nem lesz olyan jó. Ez ilyen sok embernek megfelel? Oké, hogy a szex messze nem minden, de a párkapcsolat fontos része. Én nem szeretnék úgy együtt lenni valakivel, hogy csak beéri velem, de jobb lenne a szex, ha nagyobb farkam lenne.

2021. márc. 2. 17:34
 21/100 anonim ***** válasza:
97%
Akkor ha az itteni véleménynek nem hiszel, minek kérdezed meg? Annyira bosszantó hogy az ilyen önbizalomhiányos férfiak mint te akik a farok mérettel vannak elfoglalva csak a saját igazukat fújják állandóan.
2021. márc. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/100 A kérdező kommentje:
#20 Pont ez a baj, hogy olyan női véleménnyel nem találkoztam, ezért nincs miről tudomást vennem. Anonim választ nem tekintek női véleménynek, mert azt írja, hogy nő.
2021. márc. 2. 18:29
 23/100 anonim ***** válasza:
95%

Ja, és azért mert éppen TE nem találkoztál vele, nem is létezik. Értem.

Ha nem hiszel anonim válaszoknak akkor minek írtad ki a kérdést?

2021. márc. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/100 anonim ***** válasza:
96%

Akkor minek írtál ki egy anonim oldalra kérdést ha nem érdekel?:D

Akkor csak érdekel ha kiírtad.

2021. márc. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/100 anonim ***** válasza:
93%
Csak önigazolást vár. Ha most valaki leírná hogy neki nem jó a kicsi, rávágnád hogy végre egy őszinte válasz egy valós nőtől.
2021. márc. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/100 A kérdező kommentje:

#25 Az se lenne jobban női válasz, mint a többi.


Azért írtam ki a kérdést, mert unatkoztam. Ez a gyakori színvonala. 10-ből 9 kérdésnél a kérdezőt szidják, a maradék 1-nél pedig az egyik kommentelőt. Elvétve vannak csak olyan kérdések, aminél normálisan válaszolnak. Pont ezért nem vártam túl sokat.

2021. márc. 2. 18:50
 27/100 A kérdező kommentje:
Amúgy a 16-os kommentemre azóta se reagált senki.
2021. márc. 2. 18:51
 28/100 anonim ***** válasza:
80%
Napok óta ezzel untatod a népet. Kijelentesz egy olyan dolgot, ami teljesen szubjektív, majd amikor szembemennek a nézeteddel, játszod a mártírt hogy téged 10ből 9 ember bánt. Foglalkozz már valami hasznosabbal, ember. Menj ki a szabadba, szedj fel egy műanyag üveget és dobd ki. Azzal is többre mennénk mint hogy ide irogatsz.🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. márc. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/100 anonim ***** válasza:
96%

En meg azt nem értem miért mindig a hossza a téma mindenhol.

Sztem a vastagsàg szàmit.

2021. márc. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/100 A kérdező kommentje:
#28 Örülök, hogy te napok óta tudtad, hogy ma ki fogok írni egy kérdést. A kommentemet meg olvasd el újra.
2021. márc. 2. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!