Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hitegetik sokan a kis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hitegetik sokan a kis pénisszel rendelkező férfiakat, hogy velük is élvezné egy nő a szexet hiányérzet nélkül?

Figyelt kérdés
Amikor szexkspcsolatról vagy egyéjszakásról van szó, mindig leírják, hogy kell a nagy méret, mert ott nincsenek érzelmek, ezért a testi adottságokkal kell jónak lennie. Na most ez annyit jelent, hogy párkapcsolatban elfogadja az érzelmek miatt, hogy a szex nem lesz olyan jó. Ez ilyen sok embernek megfelel? Oké, hogy a szex messze nem minden, de a párkapcsolat fontos része. Én nem szeretnék úgy együtt lenni valakivel, hogy csak beéri velem, de jobb lenne a szex, ha nagyobb farkam lenne.

2021. márc. 2. 17:34
 61/100 A kérdező kommentje:
"Ez van amikor nagy a pofád és jól beoltanak!" Erről a részről lemaradtam, de legyen igazad.
2021. márc. 2. 20:21
 62/100 A kérdező kommentje:

#60 Az a rengeteg hasznos válasz, az mind az én szidásom volt. Pont ez volt, amire számítottam. Meg lehet nézni a legtöbb kérdést. Ez a gyakori. A legtöbb esetben meg se próbálnak segíteni vagy a kérdésre válaszolna, hanem egymást sértegetni járnak ide az emberek. Ezzel a kérdéssel tökéletesen be tudtam mutatni ezt a jelenséget.


Miről szólt a kérdés? Önbizalomhiányos ember kér véleményt olyannal kapcsolatban, amiről másokat tapasztal, mint, amit itt olvas.

Mik a válaszok? Ezt az embert elhordják mindennek, a kevés önbizalmát tovább rombolják és belerúgnak, ahol lehet.


És ezek a kommentelők hiszik magukat jónak. Kicsit el kéne gondolkozni. (Bár az ilyenek nem fognak.) Ezért a köszönet a sok kommentért. Gyönyörű bemutatása volt, hogy a gyakorin mennyire felesleges lenne segítséget kérni, annak ellenére, hogy részben ez lenne az oldal lényege.

2021. márc. 2. 20:29
 63/100 anonim ***** válasza:
94%
Ahhoz az kéne hogy ne csak a saját igazad fujjad, hanem elgondolkodni ezen a sok válaszon. Azon az emberen nem lehet segíteni aki nem hagyja.
2021. márc. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/100 anonim ***** válasza:
94%
Neked orvosi segítségre van szükséged nem tanácsra!
2021. márc. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/100 anonim ***** válasza:
76%
Nem segítséget kértél, hanem kijelentetted hogy a nőknek csak a nagy fax az élvezetes, holott sok nő írta hogy a technika a lényeg nem a méret, de ugye ez nem így van, szerinted! A normális válaszokra magasról sz*rtál csak arra reagáltál ami szerinted "túl személyes". Akkor most miért sajnáltatod magad? Mindenki a saját életéért felelős. Asszonyt, házat, kocsit ne vegyünk neked?
2021. márc. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/100 anonim ***** válasza:
71%

42 komment érkezett erre a kérdésre, és ebből 42 egyöntetűen nem ért veled egyet.

Azon még nem gondolkodtál hogy veled van a baj?

2021. márc. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/100 anonim ***** válasza:
81%

Azt hiszem én leszbi leszek.

A nők sokkal keményebbek mint néhány hisztérikus pali.

2021. márc. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/100 anonim ***** válasza:
89%
#66 Nála van a bölcsek köve, neki mindenben igaza van, mindennek úgy kell történnie ahogy ő elképzelte!
2021. márc. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/100 A kérdező kommentje:
A 62-es kommentben leírtam, hogy mi volt a célom ezzel. Látom nem sikerült megérteni.
2021. márc. 2. 21:06
 70/100 anonim ***** válasza:
55%
#69 Neked főleg nem.
2021. márc. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!