Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csinálta, mikor kértem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta, mikor kértem hogy ne?

Figyelt kérdés
Állva csináltuk a barátommal, tudtam hogyha elélvezek akkor összerogynak a térdeim elgyengülök, és rémes látvány mikor élvezek. Kb sikongattam hogy vedd ki, vedd ki, de nem tette, és megtörtént amitől féltem, még vagy egy percig ott ültem a földön remegő lábakkal, ő meg még ki is akart nyalni. Miért nem tette azt amit kértem, ennyire látni akarta a csacsi kölykös élvezésem? Szerintem többet már nem akar majd dugni hogy tudja ez hogyan néz ki... 23N

2021. márc. 3. 09:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%
elképesztően izgatna ezt átélni férfiként!
2021. márc. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
18%
Jelentsd fel! Ez súlyos dolog! Nőként jogod van megmondani a férfinak mit csináljon! #metoo #kenyérliszt
2021. márc. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
83%
Mert mondjuk pasiként izgató?? Tök mindegy hogy egy lánx hogy megy el ha van látszatja,ha nem mennél el az gond lenne
2021. márc. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%
Most ez miért baj?
2021. márc. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez a te saját frusztrációd. Férfiként, pont hogy izgató, hogy a szeretett nőnek örömet okozok. Most akkor spriccelős orgazmus esetén is ássa el a nő magát, mert vonaglik az ágyon és tocsog körülötte a lepedő? Ha így el ezel így el ezel. Te gáznak tartod, de a párodnak meg szexi látni, hogy elélvezel.
2021. márc. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Valóban hallgatnia kéne rád, de nincs semmi baj az elélvezéseddel. És mit terveztél? Életed végéig csak imitálod az orgazmust?
2021. márc. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
96%
Figyu, a pasi azért nem hagyta abba, mert épp azt akarta, hogy elélvezz. Nincs ezzel semmi baj. Szerintem épp, hogy szép tole, hogy kívánta neked hogy teljesen elélvezz. Az hogy elengednek a lábaid, és remegsz nem baj. Egy rendes pasit az elégiti ki, ha a csaj élvezi és el is megy sex kozben. Az orgazmusod soha nem szégyeld ;) Nincs is attol szebb látvány, mint egy élvezo no!
2021. márc. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
72%

Lehet, hogy szexi, izgató, jót akart, stb

DE ha egy nő azt mondja állj, elég, akármilyen okból, akkor azt tiszteletben kell tartani!

2021. márc. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
97%

Ne haragudj, èn se állnèk le.

Mi pasik nagyon èlvezzük ha a csaj extra mòd èlvezi ès extra orgazmusa van.

Legyèl lazább ès ne kezeld ezt úgy mint egy perverziòt.

2021. márc. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
93%

Köcsög férfi remegős, euforikus orgazmust okozott a barátnőjének, hihetetlen, akasztani kéne.

Amúgy el nem tudod képzelni, nekünk férfiaknak mennyire durván izgató ez, ha egy lányt az orgazmustól szinte önkivületi állapotban láthatunk. Semmi alázás nincs benne, sőt.

2021. márc. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!