Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Felszínes, ribis lánynak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszínes, ribis lánynak sosem lesz normális kapcsolata?

Figyelt kérdés

Sok fiút hülyít. Elég feltűnően viselkedik, öltözködik.

Az ilyen lányok sosem komolyodnak meg? Csak a legmenőbb fiúkkal jön össze, akik egy idő után megcsalják.

Ezek a lányok mindig ilyenek maradnak vagy idővel megváltoznak?


2021. márc. 3. 20:22
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
71%

Ha sztereotípiákban gondolkozunk, mondhatjuk, hogy igényük sincs rá.


Amúgy, a realitásokat előtérbe helyezve, ha nem teljesen IQ és EQ analfabéta a csaj, előbb-utóbb változtatni fog, a sormintát felismerve.

2021. márc. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Amíg tudja, addig csinálni fogja. Csak amikor rájön, hogy kezd összeszakadni, akkor fog változtatni.
2021. márc. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
egyszer megtalálja akiért oda lesz.
2021. márc. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7%
Addig nem amíg így èl. Àltalàban 30 utàn kapnak észhez és pánikszerűen komolyat akarnak. Akkor még több idiótát szednek össze, jön a 40 és akkor màr túl késö.
2021. márc. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért érdekel? Tán azt akarod hogy az szüljön neked akiben már 70 f-sz megfordult?
2021. márc. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
Azért ilyen, mert minden srác csak megdugni akarja, hiàba akar megállapodni. Én is ilyen voltam, az igazi férfi mellett én is megváltoztam.
2021. márc. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
6, ez mennyire kamu. Akinek van egy csepp esze annak feltűnik hogy csak dgni akarják. De ne is csodálkozzon ha direkt teszi magát.
2021. márc. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
Miért ne lehetne? Rajta meg a partnerén múlik. Ne a külsőségek alapján ítélj.
2021. márc. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%

7, ne magadból indulj ki.

Rengeteg srác teszi a szépet, akár 5 randin keresztül is csak azért, hogy megdughassa az alanyt.

2021. márc. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Felszínesnek nem lesz normális kapcsolata. Ez a kettő kizárja egymást. (Az esetek majdnem 100%ánál.)
2021. márc. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!