Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A húsosabb nőket kérdezném:...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A húsosabb nőket kérdezném: nektek mekkora a libidótok?

Figyelt kérdés

Milyen gyakran kívánjátok a szexet? Milyen gyakran kapjátok meg?

Ha kérhetem, légyszi írjátok meg hogy hány évesek vagytok. Köszönöm.



2021. márc. 3. 22:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Annyira nem kívánjuk mint a csokitortát


23N, elég húsos

2021. márc. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Mi köze a dagiságnak a libidóhoz?

Attólhogy valaki dagadt még nem nő vagy mi?

2021. márc. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
14%

2

100 kilónál már két nőről beszélhetünk.

2021. márc. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szűz vagyok de úgy érzem nagy. Mármint naponta több alkalommal is ujjazom magam. Szóval nyilván a páromat is kívánnám napi többször.
2021. márc. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
27%
Én mióta meghíztam sajnos alacsonyabb a libidóm.
2021. márc. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Undorító sztereótípia, hogy aki duci annak kisebb a libidója. Igen, talán nem vagyunk lovagló vírtuózok és nem kívánjunk minden órában, de ettől még napi többször simán. HA van olyan férfi aki felizgat. Szóval nem a duci nők hibája ha nem kívánják a szexet, hanem a pasiké mert nem igatják fel őket. ;)
2021. márc. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

6

Ez nem sztereotípia, hanem egy tudományos tény. Az elhízott embereknél megfigyelték a libidó csökkenését is.

2021. márc. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

7

Ha ilyen h-lye vagy inkább ne kommentelj... 15kg felesleg van rajtam és napi 2-3 alkalom is van. Több csak azért nincs, mert közben dolgozunk is. Bár, mióta home office van, többször veszünk ki ebédidőt ;)

Ja és még azt is hozzátenném, hogy 6 kommentjében is van valami. Előző párommal 1 évig voltam együtt, akkor "csak" 10kg felesleg volt rajtam és 2 napi 1 volt... Az sem az én hibámból. Ő volt mindig fáradt...

2021. márc. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

8

Rendben, én nem állítom azt, hogy hazudsz vagy ilyesmi. Én csak annyit írtam, hogy elég nagy százalékban figyelték meg ezt a hatást az ELHÍZOTT nőknél. Bár 10 kiló még talán túlsúlynak nevezhető, a 15 kiló nagy valószínűséggel elhízott kategória.

2021. márc. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
És láss csodát 15kg felesleggel szexelt többet. Ennyit a te kis cikkeidről. Talán értelmes emberekkel kéne beszélgetned nem unatkozó idiótákkal akik mindenféle hazugságokat írnak tanulmány címen.
2021. márc. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!