Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elsosorban Sracoktol kerdeznem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsosorban Sracoktol kerdeznem, de Holgyek is irhatnak. Letezik ilyen?

Figyelt kérdés

Szerintetek van az a szint, mikor egy kapcsolat annyira megromlik, hogy a Ferfit "nem erdekli mar a punci"? Nem hoz lazba, nem dob fel, igazabol teszek ra. Baratnomere is es ugy altalanossagban, nem foglalkoztat, hogy massal szex stb...

Okok kozott azt mondanam, hogy egyoldalu a torodes kb, o is foglalkozik velem de en sokkal tobbet vele, szinte csak az van amit o szeretne. Viszont o nem erzi ezt a sok torodest annyira, illetve sokszor azert is en kerek bocsanatot amiert nem is nekem kellene, sokszor durcizik, olyankor ha mondom, hogy Szeretem ki nevet, flegmazik, de ugy, hogy semmit nem csinaltam, csak valami aprosag miatt akadt ki, mert nem ugy lett ahogy o szamitott ra. Nagyon szeretem, de nem igazan tortent valtozas miota hasonlorol beszelgettunk. Nem is hiszek mar benne annyira. Es volt olyan ami nagyon faj, es rosszul esik. Meg is kitartok pedig sokan feladtak volna mar, foleg a Ferfiak kozul!!(ide nem irok okot, esetleg Privat) . Ilyesmi szerintetek letezik?:-/

Majdnem 4 ev van koztunk, az en javamra! 21/F, 1.5eve egyutt.


2017. márc. 1. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem exemmel volt olyan, hogy sok volt a hisztije, meg rossz volt a hangulat és egyáltalán nem volt kedvem a szexhez (nálam érzelmi alapon megy)


24F

2017. márc. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Krukutyán Levente ***** válasza:
Ezért nem kell gyerekekkel kezdeni.
2017. márc. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elso kapcsolatom, neki is. Igazabol o alakitotta igy, aztan olyan gyorsan eltelt az ido meg minden, hogy mar itt jarunk. Felo, hogy ebbol "leszakadas" lesz, amit nem hiszem, hogy kibirnek, ugy erzem, de valoszinuleg ez lesz a megoldas akarmennyire faj.:( Meg megbirkoznom azzal, hogy csak lesz mas, csak lesz jobb, stb..nem pedig azzal, hogy mi van ha nem lesz mas, stb...:")
2017. márc. 2. 06:44
 4/5 anonim ***** válasza:

#3:

a kérdés, hogy ti akartok rajta javítani?


24F

2017. márc. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
En probalom folyamat, beszeltunk mar errol, de reszerol ugyan ugy meg van a vita, aprosagokon kiakad, neha azon, hogy adott napon nem tudunk talalkozni es nem is tudok ott aludni, olyankor sertodik, flegmazik is...Sokszor olyanert vagyok hibas amihez semmi kozom, meg olyanokert kerek elnezest, amiert nem is nekem kellene. Maskulonben harag lenne. Mindent megteszek, sot tobbet is, mint kene. Total alarendelem magam kb, es ez sem jo, ebben is lat rosszat. Nem tudom, mi lesz ennek a vege.
2017. márc. 2. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!