Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mi lehet az oka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet az oka annak, hogy egy nőt csak szexre akarják hiába normális?

Figyelt kérdés
Én nem tudom mit rontok el mindig, de folyamatosan kifogom az olyan pasikat akik csak szexet akarnak. Nem vagyok p*csás, se egy gyönyörűség, nem vagyok bunkó és nem nyitom szét a lábam senkinek se csak úgy szimplán kedves vagyok és mosolygós. De akárhányszor egy pasi megtetszik és alakulna valami kiderül, hogy csak arra megy. Most akkor én hibázok?
2021. márc. 7. 00:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

nem lehet tudni, nem ismerünk.

lehet, hogy csak ilyen pasikkal futsz össze.

2021. márc. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Hol ismerkedsz? Milyen életkorúak ezek a pasik?
2021. márc. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Főleg neten, de előtte bulikban, tanfolyamokon, munkahelyen is. Mivel 23 vagyok 30 fölötti férfival már nem szívesen kezdenék, mert a legtöbb nem jön be. Külsőleg se az ilyen adoniszokat kerestem sose. Tök átlagos pasik is csak azt akarták
2021. márc. 7. 00:36
 4/23 anonim ***** válasza:
70%
pedig lehet, hogy pont 30 körüli pasi kéne neked, aki esetleg már nem csak megd*gni akar...
2021. márc. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
De ha a legtöbbhöz nem tudom vonzódni verjem agyon magamat? Egy 30 feletti már van h családot akar amit én még nem akarok jó ideig
2021. márc. 7. 00:44
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor muszáj leszel elfogadni hogy a korodbeli tacskók 90%-a mindent csak megdugna. :) Ez ilyen.
2021. márc. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
51%

Gondoltál már arra, hogy a férfiaknak csak szexuális kielégülés kell alapból, marhára nem párkapcsolat?


A fene nagy igazság, hogy neked kell kialakítani az igényt bennük arra, hogy miattad feladják a szabadságukat. Azok a srácok akik megkapnak, megkapnak másokat is.

A te feladatod elérni, hogy te legyél az, ahol azt mondják, hogy na erre vágytam, ez nekem jó.

2021. márc. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
75%

Minden pasi csak azt akarja, én is.

Akkor lesz kapcsolat, ha minden nap el tudom viselni a nőt.

Sarkítottam.

2021. márc. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
35%

Ja, hogy buliban felszed egy pasi, pár találkozó után vagy még ott a buli után dugtok és rájössz hogy csak dugni akart? Bocs, de mégis mit vártál? Ennyi erővel egy swingerklubban is kereshetnéd a szerelmet.


Szóval az van, hogy majd' minden pasi akar dugni, de kapcsolathoz ennél már több kell a pasiknál. S nem azon múlik, hogy hányadik alkalmon bújtok ágyba, hanem hogy mennyire látsz át a "szitán". Sok pasi a csillagos eget is lehazudja csakhogy dughasson. Kis emberismeret, tapasztalat és látni fogod ki az akinek te vagy a fontos, meg ki az akinek csak a p.ncid.

2021. márc. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nem csak ott ismerkedtem ahogy fentebb is írtam. Nem vagyok egyetemista h csak úgy random legalább 200 pasi legyen körülöttem. Kovid alatt meg pláne nem lehet nagyon ismerkedni.
2021. márc. 7. 01:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!