Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mi lehet az oka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet az oka annak, hogy egy nőt csak szexre akarják hiába normális?

Figyelt kérdés
Én nem tudom mit rontok el mindig, de folyamatosan kifogom az olyan pasikat akik csak szexet akarnak. Nem vagyok p*csás, se egy gyönyörűség, nem vagyok bunkó és nem nyitom szét a lábam senkinek se csak úgy szimplán kedves vagyok és mosolygós. De akárhányszor egy pasi megtetszik és alakulna valami kiderül, hogy csak arra megy. Most akkor én hibázok?
2021. márc. 7. 00:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Covid alatt is lehet ismerkedni, igaz kicsit komplikáltabb beülni egy kv-ra beszélgetni mivel minden zárva.
2021. márc. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát ismerni kéne téged, így elég nehéz válaszolni. Gondolom jól nézel ki ha már egyszer meg akarnak dugni. De lehet hogy a személyiségeddel gondok vannak, pl aki ennyire bizonygatja hogy mindenben milyen normális, az általában nem szokott az lenni. Nagy átlagban legalábbis.

Meg az is lehet hogy pont olyan típusú pasik tetszenek meg neked, akik amúgy csak dugni akarnak. Nyilván nem tudatosan döntesz így, de lehet hogy a zsánered olyan típus, aki amúgy nem keres kapcsolatot.

2021. márc. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 apababa ***** válasza:
Amikor egy fiúnál és egy lánynál felmerül hogy randizni kéne az azt jelenti hogy igényük lett a szexre. Nem csak a férfinek a nőnek is . Ha a szimpátia odáig ér hogy ágyba bújnak kiderül a másikról sok minden . Ha ezek után igény van mindkét fél részéről további találkozókra az már viszony . Na ez fajulhat tartós kapcsolatra , házasságra. Ha nem egyből fekszenek le akkor is sok minden kiderülhet a másikról ammi véget vethet a kapcsolatnak , de a szex után sok jellembeli dologra is fény derülhet. Vedd úgy hogy most tapasztalsz.
2021. márc. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem nem ártana dugni se velük, az neked se rossz.

Èn is csak megakarzam dugni a csajomat, mèg is 4 ève együtt vagyunk.

2021. márc. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
Értem, hogy családot nem akarsz, de akkor mi a bajod a szexszel?
2021. márc. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

A férfiaknak bejön a kisugárzásod,mosolygós kedves vagy.Ahogyan előttem is írták a fiatalabb férfiak többsége több szexet igényel és ez hajta őket.Ha nem vagy annyira magabiztos azt észreveszik és megpróbálják kihasználni.

Nekem is vonzóak a kedves lányok, de ettől függetlenül meg kell kicsit ismernem a személyiségét hogy tudjam mennyire passzolnánk.

Vonzó nő vagy ez nem a te hibád😅 Később magabiztosabb leszel és akkor lerázhatod könnyen a szexéhes tiniket. 35f

2021. márc. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Kérdező csakis toled fugg hogy kivel ismerkedsz. Ha sorban ugyanolyanokkal talalkozol akkor sorban ugyanolyanokat valasztasz. Miert?
2021. márc. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Én is erre keresem a választ.

21l

2021. márc. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Elárulok egy titkot, aki párkapcsolatot akar, az is meg akar majd dugni, ez gondolom szintén probléma lesz. :)
2021. márc. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

A kérdés valóban az, mi az, amit rosszul látsz magadon.

Ezt mi nem tudhatjuk.

2021. márc. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!