Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mi lehet az oka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet az oka annak, hogy egy nőt csak szexre akarják hiába normális?

Figyelt kérdés
Én nem tudom mit rontok el mindig, de folyamatosan kifogom az olyan pasikat akik csak szexet akarnak. Nem vagyok p*csás, se egy gyönyörűség, nem vagyok bunkó és nem nyitom szét a lábam senkinek se csak úgy szimplán kedves vagyok és mosolygós. De akárhányszor egy pasi megtetszik és alakulna valami kiderül, hogy csak arra megy. Most akkor én hibázok?
2021. márc. 7. 00:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nos igen. látatlanban mondjuk meg valakiről hogy mi a baj vele.


Ez sajna olyan dolog hogy még az se segítene ha képet küldene.


Kb tesztrandi lenne az ami után el lehetne mondani hogy mit éreztem vele kapcsolatban, és miért.

2021. márc. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Még egy tesztrandi után is csak azt tudnám megmondani, hogy én miért nem akarnék veled kapcsolatot.

Vagy azt mondanám, fogalmam sincs, lehet, hogy a szex nem jó veled, ki kell próbálni azt is, hogy felelős választ tudjak adni. :)

2021. márc. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Azért egy személyes véleménnyel már lehet beljebb lenne, mint az eddigiekkel.

Meg se kell hozzá dugni feltétlenül.


:)

2021. márc. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!