Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom ruined orgazmust...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom ruined orgazmust szeretne. Meg tudom adni neki, de ez engem egyáltalán nem vonz. Tudtok olyasmit mondani, ami motiválólag tudna hatni rám? Hogy ez nekem mitől lehetne jó, izgalmas, érdekes? N43

Figyelt kérdés
2021. márc. 7. 16:19
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Nagyon is tisztában vagyok vele.

Van, akinek az elrontott is lehet jutalom. :D

2021. márc. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. És akkor ez azt jelenti, hogy ezt te tényleg élvezed, ahogy ő "kínlódik", ezt neked jó látni. Végül is tényleg fel lehet ezt így is fogni. Ha meg ilyen bénán akár elmenni, és élvezi, hát akkor Istenem, hadd kapja meg. Mi a jó nektek ebben pasik? Azért ha még ha valaki sorstársnő esetleg mesélne arról, hogy mit él át ilyenkor, azt is hálásan megköszönném. Hiába együtt okosabbak vagyunk.
2021. márc. 7. 22:18
 23/28 anonim ***** válasza:
Igen, nekem tényleg bejön. :)
2021. márc. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Örülnöd kéne, hogy nyíltan beszél a vágyáról.
2021. márc. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Tegnap megtörtént a dolog. Nem pont úgy, ahogy elzerveztük, de azért jól sikerült. 15,18,21-esnek külön köszönöm a segítségét.
2021. márc. 11. 12:50
 26/28 A kérdező kommentje:
Igen, az tényleg jó, hogy nyíltan fel merte vállalni, bár tudom, hogy nagyon ciki volt neki...
2021. márc. 11. 13:01
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Na látod nem is volt olyan lehetetlen. Remélem ezután a többi kéréséhez kicsit nyitottabban állsz hozzá.

Neked nincsenek vágyaid, fantáziáid? Itt az ideje hogy a párod elé tárd őket. Biztos benne lenne ha megkéred valamire.

2021. márc. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Bolcs_Elek ***** válasza:
100%

Egy nonek az lehet benne az izgalmas, hogy uralja a pasi farkat es orgazmusat. Vannak nok akiket ez izgat.

Ha ennyire eltero a vagyszint, errol le kell ulni beszelni, mert elobb utobb megcsalas lesz a vege.

Nyilvan nem a szakitas az elso opcio enny idosen es ennyi ev utan, de talan van megoldas.

2021. ápr. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!