Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez mennyire ciki?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire ciki? Ne legyek ennyire könnyűvérű?

Figyelt kérdés

A karanténosdi alatt feljött rám 10kg (tudom, nagyon elhagytam magam..). Az a baj, hogy ahhoz vagyok szokva, hogy sok pasi megnéz és szexi vagyok jó alakom van stb és a lényeg, hogy bármikor találok vonzó szexpartnert. Most viszont kb egy tehén lettem, és nem bírok hozzászokni ahhoz, hogy nincs szex. Most annyira ki vagyok éhezve, hogy nem is tudom mikor volt ilyen. Kb 4-5 hónapja szexeltem utoljára, ami ha úgy vesszük nem vészes, igazából sok dolgom volt, elfoglalt voltam meg nem is apasikon járt az eszem. Viazont most pár napja teljesen meg vagyok őrülve, kis túlzással bárkire rávetném magam..

Van egy eladó pasi egy közeli bor boltban , már párszor vásároltam nála. Nem néz ki olyan jól, de mindig nagyon kedves volt velem és múltkor feltűően próbált szóval tartani, beszélgetni velem h milyenaz ízlésem meg megkérdezte hogy egyedül iszom e meg a bort amit vettem. Szóval nem tudom bejövök e neki, de szerintetek ciki lenne ha rámozdulnék és felhívnám magamhoz?

Vagy meg fogombánni és most csak a szexhiány meg az önbizalomhiány beszél belőlem és inkább tűrtőztessem magam?

Ti hogy reagálnátok ha egy nő ilyen direkt lenne és egyértelműen jelezné hogy szexelni akar? Fura lenne vagy ribizlinek gondolnátok és nem mennétek bele?

Illetve ha nektek nem jön be annyira egy nő, de felkínálja magát akkor belementek a szex miatt?

(Nem akarnám azt hogy csak a szex miatt 'bevállaljon' és esetleg undorodjon tőlem ha levetkőzöm..)


2021. márc. 7. 20:01
1 2 3
 11/26 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Ha be jönnél nyilván nem utasítanálak vissza szerintem nem gáz ha te kezdeményezel
2021. márc. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Hany kg vagy?
2021. márc. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Nekem szerintem nagyon bejönnél így hogy van rajtad egy kis felesleg. Szívesen dugnálak még így látatlanba is. Bejönnek az enyhén husis nők.


Amúgy én mennék fel ha megkérdeznéd és lerendeznélek de nagyon :d

2021. márc. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Nem kamu a kérdésem, nem tudom miért jön mindig 1-2 ilyen nagyokos a kérdéseim alá. Ha nem hiszitek el, akkor szimplán ne válaszoljatok rá


#12: 80kg körül vagyok kb fél éve 70 voltam, akkor se voltam azért nagyon vékony de jó alakom volt (relatíve magas vagyok)

2021. márc. 7. 21:00
 15/26 anonim ***** válasza:
23%
Milyen magas vagy? Cicid, derekad, csípőd mekkora?
2021. márc. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
55%
Lábméret, vércsoport stb xd
2021. márc. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
61%

Lábméret nem számít. De 80kg...

Azért húzós, hacsak nem 2méteres a csaj. Akkor viszont nem éri be koktélvirslivel :D

2021. márc. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
73%
Ugyan már. 80kg mondjuk egy 175 magas lányhoz nem sok. Az exem is ekkora volt, és nem ez miatt mentünk szét. Sokkal fontosabb, hogy hogyan oszlik el a súly, de így látatlanban is azt mondom, hogy nem kell aggódni. Az még nem vész.
2021. márc. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
64%
80kg sok egy 175 centishez is. Hidd el, nem a mellén van a java. Kb pók has, fiúsan keskeny medencecsont, Hajdu bojler testalkat. <-- Ez a gyakoribb.
2021. márc. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Jesszusom:D nincsen pókhasam. Nagyon egyenletesen oszlik el rajtam és általában senki se mondja meg h ennyi kg vagyok. De lényegtelen is ez, mert itt senki se tudja hogyan is nézek ki pontosan.
2021. márc. 7. 21:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!